Informatie Club


Data om te onthouden

05/09/2016: nieuwe Start 2 Run.

08-09/10/2016: Eetfestijn AC Opwijk.

06/11/2016: Veldloop AC Opwijk

kantinehouders gezocht

We zijn op zoek naar mensen die op dinsdag- en/of donderdagavond de kantine zouden willen openhouden. Als je zin moest hebben om een handje toe te steken en de club te willen helpen, dan kan je dit altijd laten weten aan 1 van de verantwoordelijken in de kantine.


Bosmarathon te Buggenhout

800 m

Marthe Eliano werd 3e bij de meisjes

 

1200 m

Hanne Eliano werd 2e bij de meisjes

 

11,7 km dames

7/40 Messa Dany 1u02'04" (1e in haar leeftijdscategorie)

31/40 De Saeger Jolien 1u14'54"

 

11,7 km heren

21/75 Bicqué Johan 56'51" (1e in zijn leeftijdscategorie)

23/75 Merckx Danny 57'09" (4e in zijn leeftijdcategorie)

 

21,1 km heren

147/265 Ringoot Roel 1u50'17"

235/265 Horicx Sven 2u05'02"

 

Estafette-marathon

19/22 Topwijk 3u55'36" (Annelies Costers, Ellen Costers, Kelly De Valck, Evy Dierickx, Dana Goubert, Jimmy Hernaut, Carmen Ringoot en Inge Ringoot)

Groenloop te Aalst

12 km (88 deelnemers)

60e Verhaevert Bart 1u02'34"

Dwars Door Mechelen

10 km (2008 deelnemers)

1269e Blume Saskia 58'16"

Om d'n Oek te Hoek (NL)

4,9 km (28 deelnemers)

27e Sanders Hilda 32'45"

 

10,7 km (34 deelnemers)

13e Helskens William 54'14"

Nightrun te Gent

9,2 km (2167 deelnemers)

229e Berghman Luc 48'35" (3e in zijn leeftijdscategorie)

362e Messa Dany 51'00" (5e in haar leeftijdscategorie)

676e De Bondt Patricia 55'41"

1648e De Saeger Jolien 1u05'01"

Stratenloop te Mollem

5 km (125 deelnemers)

42e Eliano Marthe 26'41" (5e bij de vrouwen)

78e Eliano Hanne 30'57"

79e Heyvaert Lies 31'12"

121e Vanderstappen Hilde 37'12"

 

10 km (66 deelnemers)

10e Van Dyck Wim 42'51"

11e Heyvaert Pascal 43'06"

34e Helskens William 51'42"

48e Horicx Sven 57'05"

Havenrun te Antwerpen

15 km (2050 deelnemers)

561e Merckx Danny 1u17'43"

668e Messa Dany 1u19'51"

 

15 km estafette (97 ploegen, 3 deelnemers per ploeg)

40e Van Gucht Kathleen 1u23'33"

Spaarbekkenloop te Evergem

12,60 km

31/58 Verhaevert Bart 58'30"

Molenloop te Malderen

6 km

44/115 Dierickx Evy 29'59" (4e bij de vrouwen)

 

12 km

33/33 De Bondt Patricia in 1u16'45"

 

15 km

17/24 Messa Dany in 1u22'16" (2e bij de vrouwen)

Belgisch kampioenschap juniors te Nijvel

Op het Belgisch kampioenschap voor juniors zette Ameryckx Bastiaan een mooie prestatie neer. Hij eindigde op de 800m op de meest ondankbare 4de plaats in een tijd van 1’56”75.

d'Ossekoppen-loop te Ossenisse (NL)

5,7 km

36/51 Sanders Hilda 37'47"

 

8 km

19/57 Helskens William 39'15"

Ambi Run te Klein-Sinaai

12 km

Messa Dany 1u03'15" (1e bij de vrouwen)

Merckx Danny 1u03'15" (3e bij de mannen)

 

Er was geen officiële tijdsregistratie.

Muurchallenge te Geraardsbergen

10 km

73/114 Verhaevert Bart 52'13"

Chickenrun te Meldert

400 m

2/56 Eliano Marthe 01'11" (1e bij de meisjes)

 

1 km

13/25 Eliano Hanne 5'08" (4e bij de meisjes)

 

5 km

10/142 Vereertbrugghen Nick 20'14"

33/142 Meersman Rudy 24'35"

 

10 km

38/111 Verhaevert Bart 48'20"

41/111 Bicqué Johan 48'59"

49/111 Helskens William 50'59"

51/111 Merckx Danny 52'26"

58/111 Messa Dany 53'19" (7e bij de vrouwen)

10 km van Schaerbeek

10 km (854 deelnemers)

241e De Proft Lieven 49'46"

495e Blume Saskia 57'54"

Heideloop te Londerzeel

4,5 km

4/42 Vereertbrugghen Nick 17'04"

Klein-Willebroek Loopt

8,3 km (89 deelnemers)

30e Merckx Danny 42'01"

35e Messa Dany 43'52" (2e bij de vrouwen)

Leuven Night Run

10 km

Verhaevert Bart (zonder tijdsopname)

Jaarmarktloop te Wemmel

3,5 km

44/47 Vanderstappen Hilde 25'58"

 

7 km

37/71 Eliano Hanne 38'58"

 

10,5 km

102/128 Horicx Sven 1u02'01"

Steenbergjogging te Erpe-Mere

13,2 km

58/83 Verhaevert Bart 1u03'12"

Corrida te Merchtem

400 m (78 deelnemers)

1e Van Buggenhout Fonne

 

500 m (65 deelnemers)

6e Marthe Eliano (1e bij de meisjes)

 

700 m (55 deelnemers)

2e Hanne Eliano (1e bij de meisjes)

12e Depestel Charlotte

 

3 km (181 deelnemers)

3e Vereertbrugghen Nick 

31e Meersman Rudy

43e Van Den Driessche Iza

48e Broodtaerts Lore

53e Van Wemmel Renske

64e Van Geet Stien

92e Van Buggenhout Cis

161e Vanderstappen Hilde

 

6 km (222 deelnemers)

20e Vereertbrugghen Mathias 22'00"

33e Van Geet Staf 24'52"

162e Van Nieuwenhove Ann 33'23"

 

12 km (319 deelnemers)

141e Bicqué Johan 56'25"

154e De Proft Lieven 57'32"

163e Verhaevert Bart 58'05"

197e Helskens William 1u00'32"

217e Jacobs Lieve 1u02'17"

221e Messa Dany 1u03'01"

270e Horicx Sven 1u08'31"

277e Blume Saskia 1u08'52"

292e De Bondt Patricia 1u10'36"

Stratenloop te Denderleeuw

2,5 km (75 deelnemers)

27e Heyvaert Lies 12’27"

 

10 km (203 deelnemers)

43e Heyvaert Pascal 40’14"

110e De Proft Lieven 47’51"

124e Bicqué Johan 49’18"

138e Helskens William 50’49"

166e Verhaevert Bart 53’16"

Jogging te Impe

12,6 km

25/47 Verhaevert Bart 1u02'06"

Zestorenjogging te Bellingen

25 km

17/30 Verhaevert Bart 2u19'49"

SNA jogging te Welle

3,5 km

98/133 Sanders Hilda 21'03"

 

7 km

60/164 Helskens William 34'36"

10 Mijl van Wenduine

16 km

185 /453 Bicque Johan 1u22'35"

Excuusjogging te Kortenberg

11 km

151/241 De Proft Lieven 59'17"

Jogging Mort Subite te Kobbegem

500 m

9/22 Eliano Marthe 2'02" (3e bij de meisjes)

 

1 km

2/7 Eliano Hanne 4'06" (1e bij de meisjes)

 

5 km

35/65 Blume Saskia 28'31"

46/65 Heyvaert Lies 31'28"

 

10 km

5/73 Van Dyck Wim 43'05"

8/73 Heyvaert Pascal 44'31"

 

15 km

15/28 Verhaevert Bart 1u17'06"

21/28 De Proft Lieven 1u22'01"

Jogging te Bogaarden

15 km

32/46 Verhaevert Bart 1u16'56"

Dender- en Scheldejogging te Grembergen

4 km

40/67 Van Der Perre Thomas 21'12"

 

8,3 km

47/105 Merckx Danny 43'31"

 

16,6 km

36/54 Verhaevert Bart 1u28'03"

Droeshoutstadrun te Opwijk

400 m

2/25 Broodtaerts Lore

7/25 De Ridder Eline

11/25 Eliano Marthe

 

1 km

4/8 Eliano Hanne 

 

5 km

10/106 Vereertbrugghen Nick 20'19"

38/106 Helskens William 25'38"

51/106 Van Den Driessche Iza 26'40"

67/106 Van Nijverseel Lies 29'21"

71/106 Van Nieuwenhove Ann 29'48"

 

10 km

10/43 Vereertbrugghen Mathias 43'57"

28/43 Rensonnet Frédérique 57'16"

29/43 De Ridder Kristien 57'18"

 

16 km 

60/114 Bicqué Johan 1u24'28"

64/114 Verhaevert Bart 1u25'35"

90/114 Merckx Danny 1u36'34"

98/114 Messa Dany 1u39'57"

Tovenaarsloop te Iddergem

10 km

73/104 Verhaevert Bart 54'45"

Guldensporenjogging te Opwijk

Guldensporenjogging was een schot in de roos.

Ondanks de warmte waren er bijna 200 atleten aan de start. De leden van AC Opwijk lieten zich op de eigen jogging niet onbetuigd.

 

800m (35 deelnemers)

2e Germonpré Ruben (zilver)

3e Van Geet Stien (goud bij de dames)

4e Van Wemmel Renske (zilver bij de dames)

5e Broodtaerts Lore (brons bij de dames)

7e Van Buggenhout Cis

9e Eliano Marthe

13e Depestel Charlotte

15e Inske De Ridder

17e Zian De Ridder

18e De Bauw Victor

19e Fonne van Buggenhout

26e Nio De Ridder

27e June De Ridder

 

2,5km

1/4 Van Geet Staf (goud)

4/4 Eliano Hanne (goud bij de dames)

 

5km (89 deelnemers)

2e Vereertbrugghen Nick 16'43" (zilver)

15e Dhondt Robbe 19'40"

25e De Proft Lieven 21'43"

30e Berghman Luc 23'09"

34e Messa Dany 24'12"

44e De Ridder Kristien 24'58"

45e Blume Saskia 25'04"

49e Rensonnet Frédérique 25'25"

51e Meysman Liesbet 25'27"

52e Heyvaert Lies 25'30"

71e Van Nieuwenhove Ann 27'40"

72e Heyvaert Tim 27'49"

73e Handekyn Marc 28'02"

80e Sanders Hilda 28'53"

81e Carteus Dominique 29'02"

82e Van Nieuwenhove Els 29'36"

 

10km (58 deelnemers)

8e Pascal Heyvaert 38'34"

11e Blancquaert Guido 39'52"

34e Johanna Spinoy 47'18"

39e Merckx Danny 48'47"

42e Jacobs Lieve 50'29"

50e Horicx Sven

Van Nijverseel Lies: opgegeven

Vereertbrugghen Mathias: opgegeven

 

Een dikke proficiat aan iedereen.

 

Klik hier voor de foto's.

PK Piste jeugd te Vilvoorde

Onze atleetjes hebben het allemaal schitterend gedaan op het Provinciaal kampioenschap op de piste te Vilvoorde. Maar liefst 5 medailles en heel wat finaleplaatsen waren de bekroning van 3 maanden hard werken en trainen.

 

Benjamins dames

Van Geet Stien: 60m in 10”79 en 600m in 2’19”22

Broodtaerts Lore: 60m in 10”37 en ver: 3m28 (GOUD)

Eliano Marthe: 60m in 11”14 en 600m in 2’16”51 

Taelemans Tine: 600m in 2’11”08 (BRONS)

 

Pupillen dames

Blommaert Ine: 60m in 9”25 (ZILVER)

Pynaert Bente: 1000m in 3’36”97

Taelemans Liese: 1000m in 3’58”47

 

Pupillen heren

Van Geet Staf: 60m in 9”63 en 1000m in 3’41”24

Vereman Kjell: 1000m in 3’51”39

 

Miniemen dames

Eliano Hanne: 80m in 12”14 en 150m in 22”60

 

Miniemen heren

Dhondt Robbe: 300m in 45”67 (ZILVER)

De Baecke Yaro: 1000m in 3’29”12 en speer: 28m85 (BRONS)

 

Klik hier voor de foto's.

Urban Trail te Brussel

10,5 km

Messa Dany in 1u04'55"

Natuurloop Achilles te Opwijk

De atleten van AC Opwijk waren sterk vertegenwoordigd op de natuurloop van Achilles.

 

5,5 km (92 deelnemers)

2e Vereertbrugghen Nick in 19'45"

19e Blancquaert Guido in 23'09"

28e Van Geet Staf in 24'25"

49e Jacobs Eva in 28'59"

52e Robberechts Kato in 29'22"

53e Robberechts Jitske in 29'23"

59e Blume Saskia in 30'41"

69e Van Nieuwenhove Ann in 33'44"

74e Carteus Dominique in 34'28"

76e Van Nieuwenhove Els in 35'09"

79e Sanders Hilda in 35'15"

 

9 km (58 deelnemers)

8e Vereertbrugghen Mathias in 37'07"

9e Heyvaert Pascal in 37'42"

21e Verhaevert Bart in 43'48"

27e Jacobs Lieve in 47'01"

28e Merckx Danny in 47'02"

35e Horicx Sven in 49'54"

38e Messa Dany in 50'22"

51e De Bondt Patricia in 56'26"

52e Meysman Liesbet in 56'28"

53e Pieters Kathy in 57'52"

54e Sterck Ilse in 57'53"

 

14,5 km (37 deelnemers)

25e De Proft Lieven in 1u13'40"

32e De Bock Tania in 1u20'47"

33e Bauwens Kris in 1u20'48

 

Naast deze afstanden waren er op de Achillesloop ook nog de kleinere afstanden waar nog verschillende atleetjes van AC Opwijk aan deelgenomen hebben zoals Fonne en Cis Van Buggenhout, Van Geet Stien en Staf, Elien De Ridder, Mario Pieters, Ruben Germonpré, Vereman Kjell, Bieseman Stien en Saar, Eliano Hanne.

 

Klik hier voor de foto's.

 

Proficiat aan iedereen.

Kriebeljogging te Lebbeke

5 km (176 deelnemers)

37e Dierickx Evy in 21’57"

122e Carteus Dominique in 30’35"

 

10 km (137 deelnemers)

73e Verhaevert Bart  in 49'35"

80e Merckx Danny in 50’25"

Midzomernachtrun te Gent

10 km

1046/2433: De Bondt Patricia in 57'22"

1290/2433: Sterck Ilse in 59'35"

 

15 km

705/1266: Messa Dany in 1u21'26"

Jogging te Relegem

0,5 km

7/46: Taelemans Tine in 1'55" (1e bij de meisjes)

9/46: Broodtaerts Lore in 2'03" (2e bij de meisjes)

28/46: Van Dyck Anna-Laure in 2'37"

 

1 km

6/13: Taelemans Liese in 3'57" (2e bij de meisjes)

 

5 km

4/121: Vereertbrugghen Nick in 19'10"

48/121: Boeykens Joke in 30'10"

 

10 km

2/55: Vereertbrugghen Mathias in 39'58"

4/55: Van Dyck Wim in 41'26"

6/55: Heyvaert Pascal in 42'25"

30/55: De Proft Lieven in 52'36"

 

Klik hier voor de foto's.

Affligemloop te Affligem

5,3 km

99/184 Blume Saskia 32'08"

 

10,6 km

8/118 Uyttersprot Stefaan 45'02"

48/118 Meersman Rudy 54'47"

 

16,1 km

60/71 De Proft Lieven 1u28'07"

Jeugdmeeting te Grimbergen

Pupillen dames

Blommaert Ine: ver: 3m47 en 60m in 9”26

Pynaert  Bente: 1000m in 3’32”09

 

Pupillen heren

Van Geet Staf: kogel: 5m10, 60m 9”80 en 1000m in 3’37”02

 

Miniemen heren

De Baecke Yaro: speer: 28m18 en 1000m in 3’23”06

Dhondt Robbe: 80m in 11”12


Afleggen test Start-to-run

5km

Inneke Nevens, Lotte Kerremans, An Linden, Gerd Van Den Eede, Michel Blokerye, Louisette Meersman,Tim Heyvaert, Katia Steens, Shirley Geenen, Ine Tassignon, Benny De Ridder, Luc Van Damme, Rane Van Damme, Veerle Van Malderen, Ite Moerenhout, Pallieter Duym

 

10 km

Kato Robberechts, Jitske Robberechts, Mario Spoelders, Kathy Pieters, Stefan Bieseman, Els Van de Velde, Eva Jacobs, Meersman Rudy, Marc Handekyn, Els Ceuppens, Carteus Dominique, Van Nieuwenhove Ann, Van Nieuwenhove Els, Guido Breckx, Katleen Berghman, Saskia Blume, Jolien De Saeger, Korneel Duym, Mariken Duym, Anne Heyvaert, Lieve Tielemans, Lies Van Nijverseel, Sven Horicx, Wendy De Kinder, Marie-Claire Heyvaert, Luc Berghman

 

15 km

Kristien Van Hove, Van Biesen Jan, De Bondt Patricia, Liesbet Meysman, Delauw Karl

 

20 km

Messa Dany, Sterck Ilse, Kris Goossens, Johan Bicqué, Frédérique Rensonnet, William Helskens, Merckx Danny, Lieve Jacobs 

 

Speciaal diploma 42 km

Bart Verhaevert

Faluintjes Jogging te Moorsel

900 m

4/33 Vereman Kjell 3'59"

 

10 km

18/126 Heyvaert Pascal 44'31"

57/126 Meersman Rudy 53'45"

72/126 Helskens William 55'47"

86/126 Merckx Danny 59'07"

Great Breweries Marathon te Puurs

Deze week toch een speciale attentie voor Bart Verhaevert die voor de eerste keer aan de start stond van een marathon en deze met succes ook uitliep. Een dikke proficiat.

 

25 km

447/2301: Bicqué Johan in 2u17'20"

1221/2301: Messa Dany in 2u39'08"

1766/2301: Sterck Ilse in 2u56'09"

 

42 km

489/974: Verhaevert Bart in 4u05'44"

Jeugdmeeting te Lebbeke

Benjamins dames

Broodtaerts Lore: ver: 3m35, 60m in 10”27 en 600m in 2’13”52

Eliano Marthe: ver: 2m97, 60m in 11”02 en 600m in 2’18”07 

Taelemans Tine: hockey: 15m07, 60m in 10”52 en 600m in 2’11”68

Van Geet Stien: 60m in 10”53 en 600m in 2’21”27

 

Pupillen dames

Blommaert Ine: ver:  3m42 en 60m in 9”30

Pynaert Bente: ver: 3m46 en 1000m in 3’35”66

Taelemans Liese: ver: 3m23, 60m in 10”16 en 1000m in 4’01”88

 

Pupillen heren

Van Geet Staf: 60m in 9”69 en 1000m in 3’39”19

Vereman Kjell: 1000m in 3’46”28

 

Miniemen dames

Eliano Hanne: ver: 3m57, 80m in 10”94 en 150m in 22”73

Stratenjogging te Waarschoot

14 km

3/67 Uyttersprot Stefaan 55'24"

Jogging 't Hol Op te Wambeek

6 km

60/309: Evy Dierickx in 29'41"

 

12 km

113/219: De Proft Lieven in 1u04'46"

178/219: Blume Saskia in 1u12'38"

20 km door Brussel

20km (31411 deelnemers)

5518e: Goossens Kris in 1u38'36"

5785e: Bicqué Johan in 1u39'05"

7968ste: Ringoot Carmen in 1u42’54”

10487e: De Proft Lieven in 1u46'58"

13192e: Merckx Danny in 1u51'09"

20699e: Rensonnet Frédérique in 2u02'52"

Vredesboomjogging te Lebbeke

Evy Dierickx eindigde op de 7,5 km mooi 15e op 31 deelnemers (5e dame). Zij liep een tijd van 34’03".

B-meeting te Duffel

Vandaag heeft Bastiaan op de B-meeting in Duffel, de 400m gewonnen, in een nieuw PR 50"65.

Jeugdmeeting te Hamme

Onze atleetjes met hun nieuwe topjes op de wedstrijd in Hamme.

 

Benjamins dames

Broodtaerts Lore: 60m in 10”29, 600m in 2’24”78 en ver: 3m16

Eliano Marthe: 60m in 11”21 en 600m in 2’20”32

Taelemans Tine: 60m in 10”49 en 600m in 2’14”91

 

Pupillen dames

Taelemans Liese: 60m in 10”05

 

Miniemen dames

Eliano Hanne: 80m in 12”20 en 150m in 23”21

Vandeputte Aude: 150m in 21"02

 

Miniemen heren

Dhondt Robbe: 80m in 11"29 en 150m in 21"03

10 km van Ukkel

10 km (3226 deelnemers)

1012e De Proft Lieven 51'55"

1578e Blume Saskia 55'39"

Den Elewijtse Halve te Elewijt

21,1 km

76/113 Verhaevert Bart 1u46'29"

Hasselt Urban Trail te Hasselt

Dany Messa en Patricia de Bondt liepen de eerste Urban trail in Hasselt, toeristische looptocht door het centrum en interessante gebouwen van Hasselt.

 

10 km

Messa Dany 1u11'00"

De Bondt Patricia 1u11'11"

Plantentuinjogging te Meise

13,5 km

 

168/200 Horicx Sven 1u23'19"

Streekbierenloop te Opstal

Carmen Ringoot, Evy Dierickx, Annelies De Coster, Jos Vandeputte, Dany Messa, Patricia De Bondt, Ilse Sterck, Ann Van Nieuwenhove, Els Van Nieuwenhove, Robbe Dhondt en Bart Verhaevert steunden het goede doel van Roparun Hartelijk Opstal en namen deel aan de Streekbierenloop.

Roparun doortocht te Opwijk

We mogen terecht fier zijn op onze 2 AC Opwijk-joggers Lieve Jacobs en Johan Bicqué die samen met Team Samenloop deelnamen aan deze marathonrace van Parijs naar Rotterdam.

Roparun is een Nederlandse organisatie die geld inzamelt voor allerlei projecten (ook in België) rond kanker en kankerbestrijding.

 

Zondagavond kwamen ze door Opwijk en hun passage konden we dus niet onopgemerkt voorbij laten gaan. We stonden dan ook klaar om hun luid aan te moedigen.

 

Deelnemen aan een loop- en fietsmarathon van 524 km is dan ook een fantastische prestatie. Heel dikke proficiat.

Jeugdmeeting te Lebbeke

Benjamins dames

Van Geet Stien: 60m in 10"83, 600m in 2'25"05

Van Wemmel Renske: 60 m in 11"12, 600m in 2'30"10

Eliano Marthe: 60 m in 11"17, 600m in 2'23"52

 

Pupillen dames

Pynaert Bente: ver: 3m48, 60m in 9"95, 1000m in 3'37"80

Blommaert Ine: 60m in 9"38, 1000m in 3'48"09

 

Pupillen heren

Van Geet Staf: ver: 3m10, 60m in 9"71, 1000m in 3'47"20

 

Miniemen heren

De Baecke Yaro: speer: 25m99

Dhondt Robbe: 300m in 45"05, 80m in 10"99

 

Miniemen dames

Vandeputte Aude: 300m in 44"30, 80m in 11"30

Eliano Hanne: 300m in 52"34, 80m in 12"15

Bogemans Merit: hoog: 1m00, 1000m in 4'12"33 

Gijzegem Loopt te Gijzegem

10,5 km (289 deelnemers)

 

27e Heyvaert Pascal 42'30"

121e Verhaevert Bart 50'33"

125e Merckx Danny 50'45"

187e Delauw Karl 55'25"

198e Messa Dany 56'29"

223e De Bondt Patrica 58'48"

247e De Saeger Jolien 1u01'56"

GP Mingels te Brussel

Bastiaan Ameryckx liep een 800m op de GP Mingels te Brussel in 1'54"59 (een persoonlijk record).

Wings for Life World Run te Ieper

Dit is een wereldwijde wedstrijd waarbij de finishlijn je moet inhalen. Een auto begint een half uur na de start en rijd dan alsmaar harder tot hij je inhaalt. In deze zware temperaturen waren dit zeker heel mooie tijden.

 

Danny Merckx: 12,48 km

Frédérique Rensonnet: 12,26 km

Kathleen Van Gucht: 11,03 km

Denderloop te Liedekerke

Weer een mooie prestatie van Bart Verhaevert.  Hij liep er de 15km in 1u13’56" en eindigde hiermee 68e op 117 lopers.

Blue Cross Broad Street Run te Philadelphia (USA)

16 km

5.479/43.361 De Proft Lieven in 1u21'32"

Jeugdmeeting te Aalst

Benjamins dames

Van Wemmel Renske: 60m in 11”22, 600m in 2’20”45 en ver: 2m55 

Taelemans Tine: 60m in 10”40 en 600m in 2’12”70

 

Pupillen dames

Pynaert Bente: 1000m in 3’40”69

Taelemans Liese: 1000m in 4’19”18

 

Pupillen heren

Vereman Kjell: 60m in 11”55 en 1000m in 3’41”23

Van Geet Staf: 60m in 10”07 en 1000m in 3’37”11

 

Miniemen  dames

Vandenputte Aude: 300m in 45”31

 

Miniemen heren

De Baecke Yaro: speer : 30m17

Dhondt Robbe: 1000m in 3’20”98

Ekiden te Evergem

Onze meisjes eindigden knap 8e in een tijd van 3u45’07". Voor dit mooi resultaat zorgden de zussen Carmen en Inge Ringoot, Annelies en Ellen Costers, Dana Goubert en Dierickx Evy.

Jogging te Knokke

Stefaan Uyttersprot liep de 4km in 14’03" en eindigde daarmee knap 4e op 323 deelnemers.

Impala-run te Bornem

Bart Verhaevert nam deel aan de Ten Miles. Met een tijd van 1u19’43" eindigde hij 57e op 166. De eerste keer een gemiddelde boven de 12km/u.

Kasteeljogging te Perk

12 km

139/210 De Proft Lieven 59'56"

Provinciaal Kampioenschap te Betekom

Op het PK te Betekom zorgde Ameryckx Bastiaan voor goud op de 1500m en bij de kadetten eindigde Vereertbrugghen Nick knap vijfde in zijn reeks.

 

Kadetten heren

1500m: Vereertbrugghen Nick in 5’02”10

 

Juniors heren

1500m: Ameryckx Bastiaan in 4’21”48 (GOUD)

Damme-Brugge-Damme

Uyttersprot Stefaan liep deze halve marathon in een tijd van 1u27’26. Hiermee eindigde hij knap 27ste op 251 deelnemers.

Hyacintenjogging te Halle

7,5 km

84/373: De Proft Lieven in 40'01"

140/373: Blume Saskia in 43'21"

 

14 km

136/467: Helskens William in 1u13'48"

176/467: Merckx Danny in 1u17'02"

293/467: Messa Dany in 1u23'54"

393/467: De Bondt Patricia in 1u32'00"

Jeugdmeeting te Lebbeke

Een paar van onze jeugdatleten trokken naar de jeugdmeeting van Lebbeke.

 

Van Geet Staf en zus Stien zorgden voor brons op de 60m en Vandenputte Aude behaalde goud op de 150m.

 

Benjamins dames

Van Geet Stien: 60m in 10”74 en 600m in 2’25”93

 

Pupillen heren

Van Geet Staf: 60m in 9”74, 1000m in 3’38”63 en ver: 3m01

 

Miniemen dames

Vandenputte Aude: 150m in 21”06

Antwerp Ten Miles & Marathon

Weer heel mooie prestaties van onze lopers. Toch wel heel speciale vermelding voor onze marathon-lopers, heel sterke prestatie van deze 3 atleten.

 

16 km (20.990 deelnemers)

3949e Helskens William 1u17'50"

4565e Ringoot Carmen 1u19'08"

5798e Jacobs Lieve 1u21'38"

6363e Merckx Danny 1u22'46"

10981e Delauw Karl 1u30'40"

12038e Messa Dany 1u32'35"

15521e Van Biesen Jan 1u39'18"

18384e Sterck Ilse 1u47'19"

20058e Van Der Straeten Hanne 1u55'42"

 

42 km (1966 deelnemers)

125e Van Dijck Wim 3u01'59"

155e Heyvaert Pascal 3'06'56"

227e Biesemans Arnout 3u13'09"

 

Dikke proficiat.

Les 10 km de l'ULB te Brussel

10 km

926/2639 De Proft Lieven 54'02"

Sahara City Run te Lommel

7,5 km dames

12/91 Blume Saskia 44'38"

 

10 km heren

213/282 De Proft Lieven 56'25"

Abdijloop te Affligem

Voor de 1e keer werd deze jogging georganiseerd in het kader van Kom op Tegen Kanker.

 

Bij de jeugd liepen Renske Van Wemmel en de zussen Marthe en Hanne Eliano. Alle 3 eindigden zij in hun reeks 2e.

 

6 km

14/80 Dierickx Evy 27'24" (2e bij de vrouwen)

 

9 km

46/73 Meersman Rudy 47'43"

 

49/73 De Proft Lieven 48'52"

56/73 Blume Saskia 50'25"

 

Avaloop te Opstal

6 km dames 

18/30 Sanders Hilda 38'17"

20/30 Van Nijverseel Lies 42'03"

 

12 km dames

23/31 De Bondt Patricia 1u14'01"

25/31 Van Hove Kristien 1u14"07"

 

12 km heren

11/72 Heyvaert Pascal 51'35"

43/72 Merckx Danny 1u01'17"

 

21 km heren

45/59 Bicqué Johan 1u47'41"

49/59 Helskens William 1u48'48"

50/59 Verhaevert Bart 1u50'02"

SSP Sluitingsloop te Westdorpe (NL)

4,8 km

31/38 Sanders Hilda 29'34"

 

8,4 km

21/70 Helskens William 38'45"

Sportkamp

Na het zware en uitstekende veldloopseizoen is er een beetje rust ingebouwd. Op de trainingen wordt er eerst gezamenlijk losgelopen en daarna mag er al eens een partijtje gevoetbald worden.

Met Pasen vertrekt AC Opwijk steeds op sportkamp en ook dit jaar was Tongerlo de place to be.

Prachtig weer om 2 maal daags stevig te trainen en ’s avonds een quiz, gezelschapsspelen en ook eens een manier om elkaar eens anders te leren kennen. Het was gezellig maar ook geen plezierreisje voor onze atleten. Tijdens dit kamp wordt er toch reeds een basis gelegd voor de zomerwedstrijden op de piste. Maandagnamiddag op 2de Pasen keerde iedereen dan ook voldaan huiswaarts.

 

Klik hier voor de foto's.

Animo!Run te Lebbeke

18 km

7/11 Heyvaert Pascal 1u26'07"

Dowloop te Terneuzen

10 km

23/82 Helskens William 47'38"

1/2 Marathon van Lier

21,1 km

53/379 Heyvaert Pascal 1u26'59"

Pegasusloop te Londerzeel

1 km

2/14 Van Geet Staf (ZILVER)

 

5 km

113/141 Costers Annelies 28'08"

 

10 km

54/103 Vandeputte Jos 47'08"

60/103 Ringoot Carmen 48'28"

Solidpharma Run te Essene

7 km

6/165 Uyttersprot Stefaan 28'48"

63/165 De Proft Lieven 38'52"

78/165 Blume Saskia 40'03"

 

21,1 km

59/73 Verhaevert Bart 1u57'08"

Dwars Door Dendermonde

5 km (484 deelnemers)

59e Dierickx Evy in 21'48"

179e Messa Dany in 26'40"

211e Mulleman Hilde in 27'32"

215e Verhasselt Sarah in 27'44"

218e Blume Saskia in 27'48"

282e Verhasselt Tamara in 29'35"

308e Sanders Hilda in 30'15"

 

10 km (1320 deelnemers)

409e Helskens William in 47'51"

434e Goossens Kris in 48'16"

1204e Handekyn Marc in 1u04'14"