Informatie Club


BK Veldlopen te Wachtebeke

Voor het BK veldlopen op 12/03/2017 dienen benjamins t/m miniemen zich niet op voorhand in te schrijven. Zij kunnen deelnemen met hun startnummer en ingevuld veldloopkaartje.

Vanaf kadet moet men zich op voorhand inschrijven via de secretaris van de club.

Via de secretaris kunnen er ook ingangskaarten besteld worden. Vanaf 10 kaarten is het 6,00 euro. Op de dag zelf, bij de ingang, is het 10,00 euro entree.

 

Het bestuur

Activiteiten club

Vanaf 06/03/2017 nieuwe lessenreeks Start 2 Run.

14/04/2017: sportkamp AC Opwijk.

Uitslagen veldloop AC Opwijk

Download
Uitslagen veldloop AC Opwijk 2016
Uitslag Veldloop Ac Opwijk 06.11.2016.tx
Tekstdocument 24.0 KB

Veldloopkalender 2016-2017

De veldloopkalender voor deze winter 2016-2017 kan je hier vinden.


Urban Trail te Brugge

Johan Bicqué, Dany Messa en Bart Verhaevert deden mee aan deze 10 km lange trail door de binnenstad van Brugge. Er was geen tijdsopname.

CrossCup van Vlaanderen te Rotselaar

Benjamins dames 2008            

11/41 Eliano Marthe

25/41 Broodtaerts Lore

 

Pupillen dames 2007                                   

16/39 Bieseman Saar

33/39 Van Wemmel Renske

 

Pupillen dames 2006                                   

12/44 Pynaert Bente

 

Pupillen heren 2006                   

29/65 Vereman Kjell

 

Miniemen dames 2005             

2/31 Bieseman Stien ( ZILVER)

 

Miniemen dames 2004             

22/35 Eliano Hanne

 

Korte Cross heren

44/76 Ameryckx Bastiaan

 

 

Trail Het Leen te Eeklo

10,6 km

93/247 Messa Dany 1u00'44"

Sportontvangst 2017

Maar liefst 13 atleten van AC Opwijk werden gehuldigd als sportkampioen van Opwijk.

 

Dikke proficiat aan Lore Broodtaerts, Stien Van Geen, Tine Taelemans, Stien Bieseman, Ine Blommaert, Robbe Dhondt, Yaro De Baecke, Iza Van Den Driessche, Nick Vereertbrugghen, Emma Lomry, Bastiaan Ameryckx, Annelies Costers en Dana Goubert.

Provinciaal kampioenschap veldlopen te Vilvoorde

Heel wat afwezigen deze week op de trainingen. De griep had zijn algemene intrede gedaan. Was dit een slecht voorteken voor het provinciaal kampioenschap veldlopen te Vilvoorde?

 

Nee hoor, de atleten van AC Opwijk hebben het supergoed gedaan.

Maar liefst 4 medailles en heel wat mooie ereplaatsen.

 

Een dikke proficiat aan iedereen.

 

Benjamins dames 2008            

4/40 Broodtaerts Lore

8/40 Eliano Marthe

10/40 Van Geet Stien

 

Pupillen dames 2007                                   

9/34 Taelemans Tine

11/34 Bieseman Saar

 

Pupillen dames 2006                                   

9/42 Pynaert Bente

 

Pupillen heren 2006                   

6/55 Van Geet Staf

17/55 Vereman Kjell

 

Miniemen dames 2005             

2/29 Bieseman Stien ( ZILVER)

24/29 Taelemans Liese

 

Miniemen dames 2004             

15/40 Eliano Hanne

 

Kadetten dames 2002                                 

1/17 Van Den Driessche Iza (GOUD)

 

Kadetten heren 2003                                  

10/24 Dhondt Robbe

 

Kadetten heren 2002                                  

3/11 Vereertbrugghen Nick (BRONS)

 

Scholieren dames 2000             

2/9 Lomry Emma (ZILVER)

 

Masters heren                                                

6/70 Van Lierde Philip (4e M35)

 

Klik hier voor de foto's (met dank aan Cindy)

Les Hivernales te Brussel

10 km

191/977: Messa Dany in 51'02"

Meerdaalwoud trail te Bierbeek

14 km

177/363 Jacobs Lieve 1u24'42"

185/363 Verhasselt Sarah 1u25'55"

201/363 Horicx Sven 1u27'35"

 

21 km

156/316 Germonpré Jürgen 2u11'08"

160/316 Bicqué Johan 2u11'37" (16e in zijn leeftijdscategorie)

202/316 Messa Dany 2u18'27" (9e in haar leeftijdscategorie)

223/316 Verhaevert Bart 2u21'49"

 

Eugene Vink Memorial te Westdorpe (NL)

8,4 km

19/59 Helskens William 39'33"

Veldloop te Bornem

Benjamins dames 2008            

5/58 Broodtaerts Lore

6/58 Eliano Marthe

18/58 Van Geet Stien

 

Pupillen dames 2006                                   

1/55 Pynaert Bente (GOUD)

 

Pupillen heren 2006                   

14/69 Van Geet Staf

27/69 Vereman Kjell

 

Miniemen dames 2005             

13/65 Bieseman Stien

52/65 Taelemans Liese

 

Miniemens heren 2005            

35/46 Sanders Simon

 

Miniemen dames 2004             

32/56 Eliano Hanne

 

Miniemen heren 2004               

38/44 Aelbrecht Arno

 

Kadetten dames                            

6/56 Van Den Driessche Iza

 

Jun/Masters                                     

80/86 De Proft Lieven

Dirk Martens Corrida te Aalst

6 km

6/137 Van Lierde Philip 19'07"

 

12 km

117/206 Merckx Danny 54'03"

118/206 Messa Dany 54'07"

159/206 Verhaevert Bart 58'31"

174/206 Blume Saskia 1u01'55"

181/206 Verhasselt Sarah 1u04'04"

Veldloop te Hamme

Benjamins dames 2008            

3/37 Broodtaerts Lore (BRONS)

10/37 Van Geet Stien

12/37 Eliano Marthe

 

Pupillen dames 2007                                  

5/30 Bieseman Saar

19/30 Van Wemmel Renske

 

Pupillen dames 2006                                    

4/29 Pynaert Bente

 

Pupillen heren 2006                  

7/42 Van Geet Staf

19/42 Vereman Kjell

 

Miniemen dames 2005              

8/33 Bieseman Stien

 

Miniemen dames 2004              

16/32 Eliano Hanne

 

Kadetten dames                            

2/21 Van Den Driessche Iza (ZILVER)

 

Scholieren dames                          

4/15 Lomry Emma

 

Korte cross heren                          

2/20 Ameryckx Bastiaan (GOUD bij de juniors)

 

Jun/Masters

66/68 De Proft Lieven

Run2gether(e) te Gent

Maandag startte Bart Verhaevert terug met frisse moed en toch wat meer voedsel en met steeds hetzelfde doel ‘we zien wel waar we uitkomen’.

Het ging goed tot km 30, dan toch wat twijfel en iets te lang aan de bevoorrading gestaan, dus alleen verder, maar we hebben de marathon toch een kleine 3 minuten na de marathonman tot een einde gebracht.

42,3 km in 4u39'15".

Run2gether(e) te Gent

Bart Verhaevert liep in Gent nog eens mee met de Marathonman.

 

Gestopt na 25 km, hongerklop en verzuurde benen.

25 km in 2u34'59".

Nieuwjaarsrun te Antwerpen

5 km

76/165 De Bondt Patricia in 30'35" (5e in haar leeftijdscategorie)

 

10 km

141/436 Merckx Danny in 49'23"

152/436 Messa Dany in 49'56" (3e in haar leeftijdscategorie)

Veldloop te Grimbergen

Benjamins dames 2008

4/42 Broodtaerts Lore

8/42 Eliano Marthe

20/42 Van Geet Stien

 

Pupillen dames 2007                                 

9/37 Taelemans Tine

17/37 Bieseman Saar

19/37 Van Wemmel Renske

 

Pupillen dames 2006                               

2/55 Pynaert Bente (ZILVER)

 

Pupillen heren 2006                   

18/56 Van Geet Staf

20/56 Vereman Kjell

 

Miniemen dames 2005             

3/37 Bieseman Stien (BRONS)

21/37 Taelemans Liese

 

Miniemen dames 2004

28/45 Eliano Hanne

 

Kadetten dames                            

7/46 Van Den Driessche Iza

 

Kadetten heren                              

8/35 Vereertbrugghen Nick

 

Scholieren dames                         

5/22 Lomry Emma

 

Jun/Masters heren (35-45)     

71/71 De Proft Lieven

Provinciaal kampioenschap indoor te Gent

Bij de kadetten meisjes haalde Vandenputte Aude knap ZILVER op de 400m in een tijd van 67”75.

Costers Annelies liep de 60m in 9” rond en sprong 4m63 ver.

New Years Night Running Festival te Berlare

10 km (454 deelnemers)

 

98e Vlamijnck Yves 43'02"

115e Merckx Danny 43'51"

134e Bicqué Johan 45'32"

136e Messa Dany 45'39" (10e bij de dames)

338e De Saeger Jolien 56'20"

Manneken-Pis Corrida te Brussel

8 km

496/1593 Blume Saskia 42'39"

Run2Gether(e) te Gent

Nieuwe marathonman in onze club.

 

De Gentste grond rond de Blaarmeersen doet blijkbaar wonderen. William Helskens wou het weleens proberen en met succes!

 

Dikke proficiat!

 

Verder liepen ook nog anderen een nieuw afstandsrecord.

 

Tamara Verhasselt: 22,5 km

Sarah Verhasselt: 25 km

Bart Verhaevert: 25 km

Dany Messa: 25 km

Danny Merckx: 25 km

Johan Bicqué: 27,5 km

William Helskens:  42,195 km

Warmathon te Gent

Op dit evenement ten voordele van Music for Life liep Bart Verhaevert 16 rondjes rond de Blaarmeersen. Goed voor een marathonafstand van 43,2 km.

Joggen voor Music for life

Weer meer dan 100 atleten vonden de weg naar de atletiekpiste om deel te nemen aan het lopen voor Music for Life. In een gezellige sfeer kon iedereen rondjes lopen voor het goede doel.

We zijn blij dat we weer het mooie bedrag van 1.550 euro kunnen overmaken voor de MS-liga.

 

Bedankt aan alle lopers, helpers, sympathisanten, ... en al de mensen die we nog vergeten.

Crosscup te Brussel

Benjamins dames                          

6/65 Broodtaerts Lore (5e van haar jaar)

7/65 Eliano Marthe (6e van haar jaar)

 

Pupillen dames                             

8/23 Taelemans Tine

9/23 Bieseman Saar

 

Pupillen dames                                                

6/111 Pynaert Bente (5e van haar jaar)

41/111 Taelemans Tine (10de van haar jaar)

48/111 Bieseman Saar (14de van haar jaar)

73/111 Van Wemmel Renske (27ste van  haar jaar)

 

Pupillen heren                               

25/105 Vereman Kjell (17de van zijn jaar)

 

Miniemen dames                         

18/79 Bieseman Stien (5de van haar jaar)

55/79 Eliano Hanne (24ste van haar jaar)

 

Kadetten heren                              

19/58 Vereertbrugghen Nick

44/58 Dhondt Robbe

50/58 Callaert Ghildekin

 


Run2gether(e) te Gent

We hebben een nieuwe “marathonvrouw “ in ons midden.

Zaterdag 17/12/2016 zakten Bart Verhaevert en Dany Messa af naar Gent om wat tourtjes te lopen met de marathonman. Ze legden deze marathon af in een tijd van 4’38”25.

 

Een heel knappe prestatie van Dany.

Kriekenloop te Clinge (NL)

5,2 km

31/33 Sanders Hilda 33'20"

 

8,6 km

22/70 Helskens William 39'59"

Bredene Loopt

8 km Masters mannen

9/46 Uyttersprot Stefaan 35'18"

Kerstloop te Brugge

10 km

640/2773 Bicqué Johan 48'21"

Test Start 2 Run

Vorige week legden onze start-to-runners en joggers met succes hun jaarlijkse testen af.

 

5km

Tom Peeters, Wim De Feyter, Ann Verleye, Inge De Neef, Inge De Clerck, Els Verberckmoes, Steven Pauwels, Emelie Meysman, Nancy Meersman, Silke Merckaert en Femke Merckaert

 

10 km

Kato Robberechts, Jitske Robberechts, Marc Handekyn, Els Ceuppens, Van Nieuwenhove Ann, Van Nieuwenhove Els, Bart Verhaevert, Danny Merckx, Stefan Huysmans, Hilde Mulleman, Freddy Berghman, Jade Palmans, Kim Palmans, Hilda Sanders en Sarah Verhasselt

 

15 km

Mario Spoelders, Eva Jacobs, Kristien Van Hove, Van Biesen Jan, Guido Breckx, Saskia Blume, Sven Horicx, Luc Berghman, Liesbet Meysman, Delauw Karl, Messa Dany, Kris Goossens, Johan Bicqué, Rensonnet Frédérique, William  Helskens, Valerie Nachtergaele en Yves Vlamijnck.

 

Dikke proficiat aan iedereen.

Run2gether(e) te Gent

Op 12 Oktober is marathonman Stefaan Engels aan zijn 100 marathons begonnen in het project Run2gether(e) ten voordele van To Walk again.

 

Bart Verhaevert heeft ook al zijn steentje bijgedragen door reeds 3 marathons te lopen in hetzelfde tempo als de marathonman.

 

20 november in 4:29:06

27 november in 4:39:18 (Op deze dag heeft ook Sarah Verhassselt 27.5 km gelopen)

6 december in 4:46:42

Veldloop te Wespelaar

Benjamins dames 2008

2/29 Broodtaerts Lore (ZILVER)

4/29 Eliano Marthe

9/29 Van Geet Stien

 

Pupillen Dames 2007                                   

8/23 Taelemans Tine

9/23 Bieseman Saar

 

Pupillen dames 2006                                    

1/27 Pynaert Bente (GOUD)

 

Pupillen heren 2006                                     

5/50 Van Geet Staf

15/50 Vereman Kjel

 

Miniemen dames 2005              

5/28 Bieseman Stien

8/28 Blommaert Ine

22/28 Taelemans Liese

 

Miniemen dames 2004              

16/19 Eliano Hanne

 

Kadetten dames                          

6/22 Van Den Driessche Iza

20/22 Vandenputte Aude

Urban Trail te Mechelen

Johan Bicqué, Karl Delauw en Dany Messa liepen zaterdag de Urban Trail van Mechelen. Deze 9,7 km durende loopwedstrijd is zonder officiële tijdsopmeting.

Winterloop te Beveren

4 km

40/50: Sanders Hilda in 25'31"

 

8 km

29/85: Helskens William in 36'50"

Veldloop te Vilvoorde

Vorige week geen veldloop wegens de storm maar nu verscheen AC Opwijk met 22 atleten aan de start te Vilvoorde. Er werden 2 podia en zeer mooie resultaten gelopen.

 

Proficiat aan iedereen.

 

Benjamins dames 2008              

5/43 Broodtaerts Lore

6/43 Eliano Marthe

18/43 Van Geet Stien

 

Pupillen Dames 2007                                

10/44 Taelemans Tine

19/44 Bieseman Saar

22/44 Van Wemmel Renske

 

Pupillen dames 2006                                  

3/39 Pynaert Bente (BRONS)

 

Pupillen heren  2006                                    

11/56 Vereman Kjell

16/56 Van Geet Staf

46/56 Van Der Perre Thomas

 

Miniemen dames 2005

3/36 Bieseman Stien (BRONS)

5/36 Blommaert Ine

 

Miniemen dames 2004

35/41 Eliano Hanne

 

Kadetten dames                            

6/52 Van Den Driessch Iza

45/56 Vandenputte Aude

 

Kadetten heren                            

9/61 Vereertbrugghen Nick

34/61 Dhondt Robbe

48/61 De Baecke Yaro

 

Scholieren dames                        

5/28 Lomry Emma

 

Masters Heren (+35/45)          

13/72 Van Lierde Philip

72/72 De Proft Lieven

 

Masters heren (+50)                  

20/88 Uyttersprot Stefaan

Juul Van De Walle Memorial te Kieldrecht

5 km

64/80 Sanders Hilda 32'13"

 

7,2 km

17/78 Helskens William 33'03"

Vredesloop te Aalst

400 m

9/42 Eliano Marthe 1'19" (4e bij de meisjes)

 

1200 m

12/26 Eliano Hanne 4'47" (3e bij de meisjes)

 

5 km

67/252 Dierickx Evy 21'58" (9e bij de vrouwen)

 

10 km

66/251 Merckx Danny 45'24"

 

15 km

4/113 Van Lierde Philip 52'35"

Jogging van de Vrede te Sint-Agatha-Berchem

13 km

97/117 Verhasselt Sarah 1u08'54"

98/117 Verhaevert Bart 1u08'57"

Veldloop te Opwijk

Afgelopen weekend startte het veldloopseizoen en traditiegetrouw organiseert AC Opwijk de eerste veldloop in Vlaams-Brabant.

Heel wat supporters en 450 atleten vonden de weg naar de Pitstop te Droeshout waar een degelijk en overzichtelijk parcours was uitgestippeld.

Er werden mooie duels uitgevochten en ook de atleten van AC Opwijk lieten zich niet onbetuigd.

De kans voor heel wat nieuwe aangesloten atleetjes om kennis te maken met het veldlopen.

Liefst 34 atleten van AC Opwijk verschenen aan de start.

 

Proficiat aan iedereen!!!!!!

 

Benjamins dames 2009

Bogemans Lenka: 11/19

Van Den Houte Marie: 17/19

 

Benjamins dames 2008              

Broodtaerts Lore: 3/22 (Brons)

Eliano Marthe: 4/22

Van Geet Stien: 5/22

Depestel Charlotte: 18/22

Van Den Houte Louise: 19/22

 

Benjamins heren 2008

Van Buggenhout Cis: 12/26

Moortgat Lars: 22/26

 

Pupillen dames 2007                   

Taelemans Tine: 5/20

Bieseman Saar: 8/20

Van Wemmel Renske: 9/20

 

Pupillen heren 2007                  

Germonpré Ruben: 10/12

Moortgat Siemen: 12/12

 

Pupillen dames 2006                   

Pynaert Bente: 4/20

 

Pupillen heren 2006                   

Van Geet Staf: 7/30

Vereman Kjell: 15/30

Van Der Perre Thomas: 23/30

Van Bever Matteo: 30/30

 

Miniemen dames 2005             

Bieseman Stien: 5/24

Blommaert Ine: 6/24

Taelemans Liese: 19/24

Bieseman Lyah: 23/24

 

Miniemen heren 2005

Maenhout Alister: 12/23

 

Miniemen dames 2004               

Elianio Hanne: 13/14

 

Kadetten dames                         

Van Den Driessche Iza: 7/23

Vandeputte Aude: 22/23

 

Kadetten heren                          

Vereertbrugghen Nick: 4/27

Dhondt Robbe: 13/27

De Baecke Yaro: 19/27

 

Jun/Sen/Masters dames           

Dierickx Evy: 30/48 (15de senior)

Ringoot Carmen: 37/48 (17de senior)

 

Jun/Masters heren                     

Van Lierde Philip: 5/49 (4de master)

Van Dyck Wim: 28/49 (21ste master)

Appelloop te Axel (NL)

6 km

63/76: Sanders Hilda in 37'42"

 

9 km

28/90: Helskens William in 42'54"

Donkmeerloop te Berlare

6 km

197/301: Sanders Hilda in 40'02"

 

12 km

71/276: Merckx Danny in 58'55"

 

21 km

255/481: Helskens William in 1u52'52"

263/481: Verhaevert Bart in 1u53'43"

Crosscup Relays te Gent

Onze kadetten jongens namen aan deze aflossing deel. Robbe Dhondt, Yaro De Baecke en Nick Vereertbrugghen eindigden knap 37e op 81 ploegen. Robbe vertrok als 1e loper en liep de 800m in 2’47". Yaro nam de 1000m voor zijn rekening in 3’50" en als slotloper overbrugde Nick de 1500m in 4’57".

 

Knap gedaan mannen.

Natuurloop te Malderen

5 km

52/145: Dierickx Evy in 26'04"

78/145: Eliano Hanne in 28'46"

144/145: Vanderstappen Hilde in 41'43"

 

10 km

57/157: Vandeputte Jos in 52'40"

 

21 km

64/91: Messa Dany in 1u52'08" (5e bij de vrouwen)

65/91: Verhaevert Bart in 1u52'09"

Piet Spruitloop te Sluiskil (NL)

4,4 km

32/43: Sanders Hilda in 27'34"

 

8,8 km

26/79: Helskens William in 42'37"

Linkeroevert te Antwerpen

10 km

57/250 Merckx Danny 50'35" (6e in zijn leeftijdscategorie)

 

Halve marathon

257/539 Messa Dany 1u56'10" (6e in haar leeftijdscategorie)

Acerta Brussels Ekiden

De joggers van AC Opwijk (aangevuld met gelegenheidsloper Jonas) hadden ook dit jaar weer een ploeg samengesteld. Ze legden deze, toch wel zware, estafette-marathon af in een heel mooie tijd van 3u27'04". Hiermee werden ze 350e op 1652 teams.

 

Samenstelling:

5 km: Sarah Verhasselt: 25'12"

10 km: Danny Merckx: 49'12"

5 km: Jonas De Donder: 22'33"

10 km: Johan Bicqué: 47'15"

5 km: Dany Messa: 23'36" 

6 km: Sven Horicx: 30'40"

 

Nog een aantal andere AC Opwijk atleten/joggers namen ook deel.

 

5 km

Jürgen Germonpré: 21'35"

 

10 km

Bart Verhaevert: 47'18"

Kathleen Van Gucht: 57'32"

Hulsterlooloop te Nieuw-Namen (NL)

4 km

28/33 Sanders Hilda 25'01"

 

7,4 km

24/73 Helskens William 34'46"

Marathon van Eindhoven (NL)

Marathon (2146 deelnemers)

876e Germonpré Jürgen in 3u39'16"

1087e  Jacobs Lieve in 3u47'21" (24e in haar leeftijdscategorie)

 

Een dikke proficiat aan beide atleten die een zeer mooi resultaat behaalden.

Marathon en Halve marathon te Brussel

Halve Marathon (6643 deelnemers)

2497e Merckx Danny in 1u51’46"

2717e  Messa Dany in 1u53’19"

 

Marathon (1427 deelnemers)

593e Bicqué  Johan in 3u48’16"

602e Goossens Kris in 3u49’06"

1198e Verhaevert Bart in 4u25’54"

 

Voor Johan en Kris de eerste marathon in hun leven en reeds meteen een zeer mooi resultaat.

 

In elk geval aan iedereen een dikke proficiat.