Informatie Club


Activiteiten club

07/12/2019: Clubfeest AC Opwijk

22/12/2019: 4e Run/Walk For MS

Veldloopkalender 2019-2020

De veldloopkalender voor 2019-2020 staat online. Klik hier om de kalender te bekijken.

Veldloop AC Opwijk

Alle uitslagen van onze veldloop van 03/11/2019 zijn hier te vinden. Wil je ook nog graag eens de foto's bekijken, daarvoor kan je hier terecht.


Veldloop te Wespelaar

Ondanks het koude weer en de verre verplaatsing hebben onze atleten te Wespelaar sterk gepresteerd.  

 

Benjamins meisjes 2011

3/40 Hellinckx Ninon (BRONS) 

12/40Van Der Plas Nette

15/40 Van Neyghem Nore

 

Pupillen meisjes 2009

25/45 De Coster Lani

 

Pupillen heren 2010

21/57 Martin Johan

 

Miniemen meisjes 2008

6/37 Van Geet Stien

8/37 Eliano Marthe

 

Miniemen meisjes 2007

1/28 Taelemans Tine (GOUD)

10/28 Bieseman Saar

 

Kadetten meisjes

12/23 Lepoivre Nina

 

Kadetten jongens

19/35 Van Geet Staf

Veldloop te Arendonk

Masters 50+ (4.520 m)

9/21 Uyttersprot Stefaan 18'15"

 

Veldloop te Vilvoorde

Ondanks de kwetsuren van Pynaert Bente en Vereman Kjell verschenen er toch nog 13 atleten van AC Opwijk aan de start van de veldloop van Sparta Vilvoorde. Wij wensen Bente en Kjell een spoedig herstel.

 

Benjamins meisjes 2011

7/44 Hellinckx Ninon 

21/44 Van Neyghem Nore

23/44 Van Der Plas Nette

 

Pupillen meisjes 2009

44/50 De Coster Lani

 

Miniemen meisjes 2008

7/42 Eliano Marthe

30/42 Van Geet Stien

 

Miniemen meisjes 2007

5/33 Taelemans Tine

16/33 Bieseman Saar

 

Kadetten meisjes

14/29 Bieseman Stien

18/29 Lepoivre Nina

 

Kadetten jongens

19/45 Van Geet Staf

 

Scholieren meisjes

29/31 Eliano Hanne

 

Masters Heren +50

16/49 Uyttersprot Stefaan

Veldloop te Deinze

Masters 50+ (4.150 m)

25/38: Uyttersprot Stefaan 15'18"

Veldloop te Kortenberg

Benjamins meisjes 2011

3/39 Hellinckx Ninon (BRONS)

15/39 Van Der Plas Nette

18/39 Van Neyghem Nore

 

Pupillen meisjes 2009

27/37 De Coster Lani

 

Pupillen jongens 2010

22/56 Martin Johan

 

Miniemen meisjes 2008

6/27 Van Geet Stien

7/27 Eliano Marthe

 

Miniemen meisjes 2007

2/22 Taelemans Tine (ZILVER)

13/22 Bieseman Saar

 

Kadetten meisjes

9/18 Bieseman Stien

12/18 Lepoivre Nina

 

Kadetten jongens

11/30 Van Geet Staf

22/30 Vereman Kjell

 

Scholieren meisjes

11/16 Bogemans Merit

Marathon van Kasterlee

21,1 km

1068/1139: De Bondt Hilde in 2u28'10"

Priester Daens Vredesloop te Aalst

10 km

5/153 Van Lierde Philip 32'55"

144/153 Nuelant Nathalie 1u02'24"

Vlaamse kampioenschappen (MOEV) te St. Niklaas

Zes atleten van AC Opwijk werden na de provinciale kampioenschappen geselecteerd voor de vlaamse kampioenschappen veldlopen voor scholen (MOEV) dat doorging te Sint Niklaas op 13 november 2019.

En zij hebben het zeer goed gedaan.

 

Miniemen dames 2007

8/67 Taelemans Tine

51/67 Van Biesen Saar

 

Miniemen dames 2006

25/62 Lepoivre Nina

 

Miniemen dames 2005

9/33 Bieseman Stien

 

Kadetten dames 2004

21/29 Eliano Hanne

 

Miniemen jongens 2006

15/51 Van Geet Staf

Sint-Maarten Run te Hamme

16,6 km

Hilde De Bondt nam deel aan deze recreatieve loop zonder tijdsopname. Ze legde de bijna 17 km af in een tijd van 1u47.

Veldloop te Aalter

Masters 50+ (4.750 meter)

17/32: Uyttersprot Stefaan in 19'27"

Nieuwpoort Trail

Jos Vandeputte, Roel Ringoot, Arnout Biesemans, Wim van Dijck, Philip van Lierde, Nico Bogemans en Bart Verhaevert liepen de eerste uitgave van de Nieuwpoort trail. 7,5 km doorheen de stad Nieuwpoort.

Veldloop te Aalter

Masters 50+ (4.750 meter)

17/32 Uyttersprot Stefaan 19'27"

4-urenloop te Lochristi

Tamara Verhasselt liep met the running pussycats de 4-uren loop te Lochristi. Zij eindigden als 6e met 93 rondjes.

City Nightrun te Dendermonde

Rita Maetens en Jessie Bogemans namen deel aan deze 7 km lange avondloop door een aantal gebouwen van Dendermonde en met de nodige animatie onderweg.

Er was geen tijdsopname.

Veldloop te Opwijk

Traditiegetrouw organiseert AC Opwijk haar veldloop steeds het eerste weekend van november.

 

Spelbrekers dit jaar waren uiteraard het slechte weer en atletiekclub Leuven (ook provincie Vlaams-Brabant) die hun veldloop ook hadden verschoven naar dit weekend. 

 

Toch kwamen er nog een 300-tal lopers en heel wat toeschouwers afgezakt naar de Pitstop te Droeshout.

 

Onze eigen atleten waren goed vertegenwoordigd en lieten zich niet onbetuigd.

 

Benjamins meisjes 2011

1/17 Hellinckx Ninon (GOUD)

8/17 Van Neyghem Nore

9/17 Van Der Plas Nette

 

Benjamins jongens 2011

8/11 Braeckmans Matiz

 

Pupillen meisjes 2009

15/22 De Coster Lani

 

Pupillen jongens 2010

4/17 Martin Johan

 

Miniemen meisjes 2008

4/16 Van Geet Stien

8/16 Eliano Marthe

 

Miniemen meisjes 2007

3/8 Taelemans Tine (BRONS)

6/8 Bieseman Saar

 

Kadetten meisjes

4/14 Pynaert Bente

9/14 Bieseman Stien

10/14 Lepoivre Nina

 

Kadetten jongens

11/20 Vereman Kjell

12/20 Van Geet Staf

 

Scholieren meisjes

9/13 Bogemans Merit

12/13 Eliano Hanne

 

Jun/Sen/Masters D35 + 45

15/20 Van Den Driessche Iza (5e junior)

 

Jun/Sen/Masters H35 + 45

19/19 Callaert Ghildekin (4e junior)

 

Masters H50

4/6 Uyttersprot Stefaan

 

Klik hier voor de foto's.

Donkmeerloop te Berlare

21,1 km

639/713: De Bondt Hilde in 2u16'58"

Marathon van Gent

42,2 km

490/757: Horicx Sven in 4u06'19"

Beartrail te Voeren

16 km

185/206: Van Haverbeke Thierry in 2u25'11"

186/206: De Bondt Hilde in 2u25'11"

 

39 km

107/114: Messa Dany in 6u03'39"

PK veldlopen (MOEV) Vlaams-Brabant

Stilletjes aan gaat het veldloopseizoen 2019/2020 van start. Dat onze atleten in goede conditie verkeren en reeds goed getraind hebben bewezen zij op het Provinciaal Kampioenschap veldlopen voor scholen (MOEV). 

Zij vertegenwoordigden met succes de school waar zij les volgen.

 

Miniemen dames 2007

2/167 Taelemans Tine (ZILVER)

12/167 Bieseman Saar

 

Miniemen heren 2007

10/152 Van Geet Staf

 

Miniemen dames 2006

1/106 Pynaert Bente (GOUD)

7/106 Lepoivre Nina

 

Kadetten dames 2005

4/68 Bieseman Stien

 

Kadetten dames 2004

12/68 Eliano Hanne

 

Aangezien zij allen bij de 20 beste indiviuele deelnemers zijn kunnen zij, mits voordracht van de school , ook deelnemen aan de Vlaamse kampioenschappen.

3 Provinciën Natuurloop te Londerzeel

5 km

5/148: Van Lierde Philip in 19'51" (2e bij de Masters)

109/148: Bogemans Jessie in 34'26"

 

10 km

129/173: Vandeputte Jan in 59'49"

Marathon van Brugge

21,1 km

2384/2739: De Bondt Hilde in 2u16'48"

Kusttrailrun te Oostende

12 km heren

39/58: Helskens William in 1u29'34" (9e Masters 50+)

Marathon van Eindhoven (Ndl)

42,2 km

493/2423: Van Haverbeke Thierry in 3u27'49"

2267/2423: De Bondt Hilde in 4u56'47"

Marathon van Mallorca (Spanje)

Stefaan liep in Mallorca bij 32 graden Celsius.

 

42,2 km

225/919: Uyttersprot Stefaan in 3u54'27" (12e bij de M55)

Brussels Marathon & Half Marathon

21,1 km

3968/4934 De Bondt Hilde 2u15'29"

Polderloop te Oostkerke

21,1 km

2/6 Uyttersprot Stefaan 1u27'06" (ZILVER)

Keignaertloop te Zandvoorde

8,5 km heren

80/117 Helskens William 40'42"

Bosmarathon te Buggenhout

21,1 km dames

94/128 Buyle Sofie 2u13'35"

100/128 De Bondt Hilde 2u15'47"

 

21,1 km heren

29/291 Cleymans Tom 1u28'50"

43/291 Van Haverbeke Thierry 1u32'09"

44/291 Biesemans Arnout 1u32'40"

141/291 Horicx Sven 1u45'07"

143/291 Vandeputte Jan 1u45'17"

Martin’s Run te Genval

4,5km

43/85: Rita Maetens in 30’28” 

Ostend Night Run

William Helskens nam deel aan deze 21 km lange sportieve belevingsloop door de gebouwen en bekendste plekjes van Oostende. 

 

21 km

122/220 Helskens William 1u55'40"

Grivola Trail in Aymavilles (It)

Meer dan 3000 meter hoogtemeters door dit prachtige landschap. Heel knappe prestatie.

 

35 km

73/74: Messa Dany in 8u02'41"

Belgisch kampioenschap Jeugd te Nijvel

Pynaert Bente en Taelemans Tine waren bij de miniemen dames op de 1000m op basis van hun gelopen tijden dit seizoen voor deze wedstrijd geselecteerd. Op zich al een grote eer.

 

Bente eindigde 2e van haar jaar en in totaal vijfde in een tijd van 3’10”44.

Tine liep als eerstejaars een tijd van 3’20”84 en eindigde daarmee 6e van haar jaar en in totaal dertiende.

 

Voor beiden een zeer mooie prestatie en belevenis. Voor herhaling vatbaar.

Nature Trail te Leuven

25 km

271/290: De Bondt Hilde in 3u13'01"

Jogging van Mollem

5 km

100/107: Bogemans Jessie in 38'05"

 

10 km

23/81: Horicx Sven in 51'50"

25/81: Merckx Danny in 52'01"

52/81: Blume Saskia in 58'38"

65/81: De Bondt Hilde in 1u03'00"

Jeugdmeeting te Oordegem

Miniemen dames

Taelemans Tine

1000 m in 3'18"85 (ZILVER) 

Trail des Fées te Bertrix

33 km

136/165: Messa Dany in 4u44'58"

160/165: De Bondt Hilde in 5u10'34"

Belgisch kampioenschap te Moeskroen

Bieseman Stien mocht bij de kadetten dames op de 800m met een tijd van 2’23”77 meedoen aan het Belgisch kampioenschap in het verre Moeskroen. De laatste tijd sukkelde zij een beetje aan de knie en ondanks het wat mindere trainen wou zij deze eer niet aan zich laten voorbijgaan.

 

Zij liep een verdienstelijke wedstrijd en eindigde in een tijd van 2’32”09. Een beetje ontgoocheld maar toch een doel  om volgend jaar opnieuw naar  toe te werken.

 

Nu uitkijken naar de prestaties van Pynaert Bente en Taelemans Tine die op 28 september 2019 voor de Belgische kampioenschappen te Nijvel geselecteerd zijn om bij de miniemen dames op de 1000m de kleuren van AC Opwijk te verdedigen.

 

AC Opwijk is trots op haar atleten die elke week het beste van zichzelf geven. 

Molenloop te Malderen

12 km

7/24: Vandeputte Jan in 56'42"

21/24: De Bondt Hilde in 1u14'46"

 

15 km

32/38: Merckx Danny in 1u16'43

Halve Marathon van Evergem

21,1 km

109/335: Van Lierde Philip in 1u31'52"

Rond de Nieuwe Koerswijk te Oostende

9 km heren

87/117: Helskens William in 42'31"

Chickenrun te Meldert

5 km

24/118: Vandeputte Jan in 24'50"

29/118: Meersman Rudy in 25'30"

69/118: Maetens Rita in 31'51"

 

10 km

1/74: Van Lierde Philip in 36'03" (GOUD)

32/74: Merckx Danny in 52'19"

57/74: Blume Saskia in 59'40"

Mannekenpistrail te Geraardsbergen

35 km

106/119: Messa Dany in 4u59'22"

107/119: Van Eeckhoudt Caroline in 4u59'22"

118/119: De Bondt Hilde in 5u24'46"

Jumbomeeting te Dilbeek

Taelemans Tine nam bij de miniemen dames deel aan de 1000m en eindigde knap vijfde in een tijd van 3’33”10.

Climbing for Life

Johan Bicqué nam deel aan dit 2-daagse klimloopevenement voor mensen met diabetes. Hoogtepunt was zaterdag de beklimming vanuit Ballon d'Alsace richting Planche de Belles Filles. Johan legde in totaal 33 km af met bijna 1500 hoogtemeters.

 

Trail Belfort op 30/08/2019

 

16 km

51/227 Bicqué Johan 2u18'11" (4e bij de M60)

 

Planche de Belles Filles op 31/08/2019

 

17 km

Bicqué Johan 2u34'55" (geen klassement)

 

Dikke proficiat Johan.

Indus'trail te Charleroi

11,5 km

671/979: Messa Dany in 1u20'13"

828/979: De Bondt Hilde in 1u31'01"

Klein-Willebroek Loopt

8 km

24/131: Merckx Danny in 37'59"

Neteland Natuurloop te Herentals

Hilde De Bondt liep hier de halve marathon in 2u25'. Er was geen officiële tijdsregistratie.

Meeting te Oordegem

Eliano Hanne eindigde bij de kadetten dames op de 100m in een tijd van 14”17.

Stratenloop te Wemmel

10,5 km

45/101: Horicx Sven in 56'21" 

Sirenejogging te Middelkerke

4,5 km

54/118: Maetens Rita in 25'55"

92/118: Ceuppens Els in 30'19"

 

16 km

6/234: Van Lierde Philip in 57'16" (2e bij de M40)

63/234: Biesemans Arnout in 1u10'41"

Corrida te Merchtem

500 m

12/54: Van Wemmel Jesse in 1’59"

 

3 km

27/115: Martin Johan in 14’49"

28/115: Eliano Hanne in 14’58" (4e bij de dames)

56/115: Van Wemmel Renske in 17’08"

 

6 km

2/218: Roel Ringoot in 19’35" (ZILVER)

7/218: Van Dyck Wim in 21’45"

44/218: Meersman Rudy in 25’50"

57/218: Van Geet Staf in 27’15"

75/218: Blume Saskia in 28’07"

80/218: Ringoot Carmen in 28’25"

81/218: Jacobs Eva in 28’28"

117/218: Martin Xavier in 30’46"

196/218: Van Nieuwenhove Ann in 35’39"

209/218: Van Nieuwenhove Els in 37’42"

210/218: Vanderstappen Hilde in 38’04"

 

12 km

112/281: Vandeputte Jan in 56’04"

114/281: Bogemans Nico in 56’08"

118/281: Merckx Danny in 56’46"

144/281: Horicx Sven in 58’45"

256/281: De Bondt Hilde in 1u10’40"

Vlaamse kampioenschappen kadetten te Oordegem

Bieseman Stien was bij de kadetten dames op de 800 m ingeschreven met een beste jaartijd van 2’23”77.

Na een periode van wat minder trainen eindigde zij tijdens deze wedstrijd met een tijd van 2’33”95.

Zij kan nu opnieuw voluit gaan en zich focussen op de Belgische kampioenschappen die doorgaan in september 2019.

Dwars Door Mariakerke

10,5 km heren

105/140 Helskens William 51'10"

Stratenloop te Denderleeuw

10 km

10/185: Van Lierde Philip in 34'48"

Stratenloop te Erondegem

10 km

 

36/107: Merckx Danny in 46'00"

Strandloop te Oostende

9 km

99/130: Helskens William in 45'43"

Heideloop te Londerzeel

4,3 km

23/48: Carteus Dominique in 24'11"

26/48: Maetens Rita in 25'00"

 

13 km dames

7/8: Ringoot Carmen in 1u14'22" (1e bij de seniors dames)

 

13 km

 

24/29: Merckx Danny in 1u04'56"

 

Klik hier voor de foto's.

De Ulrikse 10 te Sint-Ulriks-Kapelle

3,3 km

25/26: Buyle Sophie in 20'27"

 

10 km

16/19: Buyle Sophie in 1u03'08"

Dwars door Kasterlee

16 km

 

187/192: De Bondt Hilde in 1u51'03"

Dender- en Scheldejogging te Grembergen

8,3 km

42/113: Merckx Danny in 38'38"

53/113: Helskens William in 40'37" (2e bij de M60)

68/113: Ringoot Carmen in 43'49"

69/113: Dierickx Evy in 43'50"

 

98/113: Buyle Sofie in 50'45"

Tour du Mt Fallère in de Val d’Aosta (Italië)

39 km

134/157: Messa Dany in 8u07'12"

Hamerfestival te Ertvelde

Op deze meeting stelde Philip Van Lierde op de 2 Mijl het clubrecord van Yves Logist uit 1999 nog een beetje scherper.

 

2 Mijl

7/16 Van Lierde Philip 10'12"36 (2e bij de Masters 40)

Beachrun te Koksijde

5 km

6/381 Ringoot Roel 18'59"

109/381 Bieseman Stien 27'12"

136/281 Bieseman Stefan 28'49"

141/381 Biesemans Arnout 29'06"

Meeting te Ninove

Pynaert Bente verkeert in grote vorm en dat heeft men in Ninove ondervonden.  Zij verbeterde opnieuw haar persoonlijk record op de 1000 m (3’08”71) en behaalde daarmee goud bij de miniemen dames.

Droeshout Stadrun

400 m

7/13 Joostens Jutta 2'05" (GOUD bij de meisjes)

 

600 m

6/11 Joostens Cis 2'39"

 

5 km

15/111 Callaert Ghildekin 20'27"

28/111 Vandeputte Jan 22'03"

31/111 Martin Johan 22'16"

41/111 Jacobs Eva 23'42" (5e bij de dames)

54/111 Eliano Hanne 25'33"

78/111 Maetens Rita 28'21"

79/111 Sterck Ilse 28'32"

80/111 Van Rampelbergh Hilde 29'14"

86/111 Van Gucht Els 30'29"

102/111 Van Geet Marijke 33'36"

106/111 Vanderstappen Hilde 35'14"

109/111 Prins Lindsy 35'39"

 

10 km

16/104 De Boeck Gert 42'10"

24/104 Merckx Danny 46'59"

83/104 Horicx Sven 49'43"

70/104 Martin Xavier 56'23"

81/104 Buyle Sofie 1u01'23"

91/104 Van Nieuwenhove Ann 1u05'48"

93/104 Van Nieuwenhove Els 1u06'06''

 

16 km

78/84 De Bondt Hilde 1u45'33"

Guldensporenjogging te Opwijk

Afgelopen weekend zakten een 200-tal lopers af naar Opwijk. Volgens traditie wordt met Nijverseel kermis immers de Guldensporenjogging georganiseerd door AC Opwijk. Stipt om 14u liepen de allerkleinsten met veel  enthousiasme en onder sterke aanmoedigingen hun snoepjesrun. Dit was het begin van een sportieve en aangename namiddag.

 

Op de 800m werd bij de dames het podium volledig bezet door atleten van AC Opwijk. Hellinckx Ninon, Lani De Coster en Nore Van Neyghem zorgden voor de medailles.

 

Op de 4 km kwamen Stien, Bente en Tine mooi gezamenlijk over de finish, was een mooi zicht. Dus werd er besloten om ze alle 3 de 1e plaats te geven.

 

4 km

2/69: Roel Ringoot in 14'15" (ZILVER)

6/69: Vereman Kjell in 16'17"

8/69: Stien Bieseman in 17'23" (GOUD bij de dames)

9/69: Pynaert Bente in 17'23" (GOUD bij de dames)

10/69: Taelemans Tine in 17'23" (GOUD bij de dames)

13/69: Martin Johan in 18'31"

19/69: Martin Victor in 19'13"

25/69: Jacobs Eva in 20'04" (5e bij de dames)

29/69: Taelemans Liese in 20'46"

43/69: Carteus Dominique in 24'23"

49/69: Van Rampelbergh Hilde in 25'19"

50/69: Rita Maetens in 25'21"

54/69: Lut De Boeck in 26'12"

58/69: Van Gucht Els in 27'11"

59/69: Callaert Tania in 27'13"

61/69: Bogemans Jessie in 27'49"

 

8 km

3/45: Van Lierde Philip in 29'03"  (BRONS)

16/45: Vandeputte Jan in 38'44"

22/45: Blume Saskia in 41'31"

26/45: Evy Dierickx in 42'08"

27/45: Ringoot Carmen in 42'09"

32/45: Jacobs Lieve in 46'29"

35/45: Boeykens Joke in 49'56"

36/45: Buyle Sofie in 51'16"

37/45: Mia Vander Stappen in 51'17"

38/45: Van Nieuwenhove Ann in 51'47"

41/45: Van Nieuwenhove Els in 54'29"

 

12 km

7/26: Uyttersprot Stefaan in 53'36"

15/26: Meersman Rudy in 1u00'43"

17/26: Helskens William in 1u01'17"

22/26: Horicx Sven in 1u06'02"

24/26: De Wit Stefan in 1u14'27"

 

Voor de foto's kan je hier terecht (met dank aan Belinda)

 

Een dikke proficiat aan iedereen.

Konterdamloop te Oostende

10,5 km

82/108: Helskens William in 51'17"

Provinciaal kampioenschap te Tienen

Ondertussen zijn ook de uitslagen van het provinciaal kampioenschap outdoor te Tienen binnengekomen en de jeugd van AC Opwijk heeft het schitterend gedaan. Maar liefst 2 gouden en 2 bronzen medailles en heel wat evenaringen van persoonlijke records. Temperaturen van meer dan 30° hielden onze atleten niet tegen om te schitteren.

 

Benjamins dames

Hellinckx Ninon: 600m in 2’13”71, ver: 2m89

Van Der Plas Nette: 600m in 2’27”36, ver: 2m67

Van Neyghem Nore: 600m in 2’28”08, ver: 2m47

 

Benjamins heren

Martin Johan: hockeywerpen: 23m94, kogelstoten: 7m36 (BRONS)

 

Pupillen dames

Van Geet Stien: 1000m in 3’39”07

Eliano Marthe: 1000m in 3’42”64

Depestel Charlotte: kogelstoten: 6m74, hockeywerpen: 28m75 (GOUD)

 

Pupillen heren

Martin Victor: 60m in 9”87, hockeywerpen: 19m95

 

Miniemen dames

Pynaert Bente: 1000m in 3’11”03 (GOUD)

Taelemans Tine: 1000m in 3’16”37 (BRONS)

 

Miniemen heren

Martin Rafael: kogelstoten: 5m76

Vereman Kjell: 1000m in 3’18”44

Van Geet Staf: 1000m in 3’23”42

 

Tijdens dit PK werden ook de laureaten van het afgelopen veldloopseizoen gehuldigd en ook hier waren de atleten van AC Opwijk sterk vertegenwoordigd.

 

Benjamins dames 2011: Hellinckx Ninon (GOUD)

Pupillen heren 2009: Martin Victor (BRONS)

Pupillen dames 2008: Eliano Marthe (BRONS)

Miniemen dames 2007: Taelemans Tine (GOUD)

Miniemen dames 2006: Pynaert Bente (ZILVER)

Miniemen heren 2006: Van Geet Staf (ZILVER)

 

Proficiat aan iedereen. 

Kriebeljogging te Lebbeke

5 km

2/13 : Van Lierde Philip 17’08”

114/132: Maetens Rita 34’41”

117/132: Vanderstappen Hilde 35’36”

 

10 km

64/91: Ringoot Carmen 56’24”

Jeugdmeeting te Vlierzele

Benjamins dames

Hellinckx Ninon: 600m in 2’11”61, ver: 2m99

 

Benjamins heren

Martin Johan: 600m in 2’13”75, verspringen: 2m86 en hockeywerpen: 21m96

 

Pupillen dames

Van Geet Stien: 1000m in 3’42”57

Depestel Charlotte: kogelstoten: 5m95

 

Pupillen heren

Martin Victor: 60m: 9”62, verspringen: 3m34

 

Miniemen dames

Pynaert Bente: 1000m in 3’11”57

Taelemans Tine: 1000m in 3’27”57

 

Miniemen heren

Van Geet Staf: 1000m in 3’23”82

Martin Rafael: kogelstoten: 5m79, speerwerpen: 14m35  

Trail D'Orval te Florenville

32 km

232/280: De Bondt Hilde in 4u40'41"

 

42 km

115/115: Messa Dany in 7u09'45"

Achilles Natuurloop te Opwijk

Traditioneel weer heel wat lopers van AC Opwijk op de Achilles Natuurloop. 

 

6 km

67/108: Carteus Dominique 39'36"

 

10 km

8/74: Van Roy Steven in 44'51"

20/74: Bogemans Nico in 49'45"

24/74: Vandeputte Jan in 53'40"

34/74: Blume Saskia in 56'18"

35/74: Merckx Danny in 57'09"

39/74: Dierickx Evy in 59'13"

45/74: Horicx Sven in 1u00'34"

54/74: Peeters Tom in 1u05'20"

55/74: Nachtergaele Valerie in 1u05'20"

61/74: Martin Xavier in 1u08'01"

62/74: Buyle Sofie in 1u08'50"

65/74: Longin Joke in 1u09'35"

Jogging van Relegem

1 km jongens

7/15: Martin Johan 4'13"

BK Outdoor Masters te ST. Niklaas

Zeer  knappe prestatie van Philip Van Lierde die op het Belgisch kampioenschap bij de heren Masters40 BRONS behaalde op de 5000m.

 

Deze atleet, aangesloten bij AC Opwijk, liep deze afstand in 15’53”54.

Open Antwerps jeugdcriterium te Edegem

Benjamins dames

Hellinckx Ninon: 600m in 2’16”26

 

Miniemen dames

Taelemans Tine: 1000m in 3’25”96

 

Beide atleten verbeterden hun persoonlijk record.

Affligemloop te Affligem

5,5 km

9/136: Uyttersprot Stefaan in 23'01" (1ste bij de Masters C)

118/136: Vanderstappen Hilde in 38'16"

 

10,8 km

54/97: Meersman Rudy in 55'17"

 

16,1 km

20/76: Van Roy Steven in 1u09'41"

Jeugdmeeting AC Pajottenland

Benjamins dames

Hellinckx Ninon

ver: 2m78

600m in 2’12”51 (GOUD)

 

Pupillen dames

Van Geet Stien

ver : 3m35

1000m in 3’39”29 (ZILVER)

 

Depestel Carlotte

kogel: 7m02 (GOUD)

 

Miniemen dames

Taelemans Tine

1000m in 3’26”91 (GOUD)

Test Start 2 Run

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 km

Jessie Bogemans, Jitte Bogemans, Tania Callaert, Ilse De Becker, Lut De Boeck, Ingrid De Bruecker, Gino Eliano, Hilde Ilegems, Nathalie Nuelant, Geert Suys, Oscar Suys, Els Van Gucht, Febe Van Lautem, Hilde Van Rampelbergh en An Verspecht

 

10 km

Stefan Bieseman, Hilde Vanderstappen,  Els Ceuppens, Dominique Carteus, Kathleen Van Gucht, Xavier Martin, Dorien Uyttersprot,  Hilde Mulleman, Karen Van Hoorebeeck, Lobke Deprins, Luc Berghman, Rudy Meersman, Tamara Verhasselt, Sarah Verhasselt, Klaartje Buyens, Ann Van Nieuwenhove, Els Van Nieuwenhove en Bart Verhaevert (trainer)

Pistemeeting te Grimbergen

Stien Bieseman liep haar 800m in 2’23”77 (vorige 2’28”00) en liep Hanne haar 100m in 13”64, wat eveneens een verbetering is van haar beste tijd. 

 

Kadetten dames

Eliano Hanne: 100m in 13”64

Bieseman Stien: 800m in 2’23”77

 

Benjamins dames

Hellinckx Ninon: ver 2m82, 60m in 11”27 en 600m in 2’19”74

Van Der Plas Nette: ver 2m39 en 600m in 2’25”42

Van Neyghem Nore: ver 2m66 en 600m in 2’27”69 

 

Benjamins heren

Martin Johan: hockey 23m46, 60m in 10”56 

 

Pupillen dames

Van Geet Stien: 1000m in 3’44”77

Eliano Marthe: 1000m in 3’50”31

 

Pupillen heren

Martin Viktor:  60m in 10”18

 

Miniemen dames

Bieseman Saar: 80m in 13”07

Pynaert Bente: 1000m in 3’10”54 

 

Miniemen heren

Van Geet Staf: 1000m in 3’50”81

Vereman Kjell: 1000m in 3’22”65

Jogging 'T Hol Op te Wambeek

12 km

34/91: Bogemans Nico in 1u00'08"

Jeugdmeeting te Lebbeke

Een topnamiddag te Lebbeke voor de atleten van AC Opwijk.

Weer een hele resem records en overwinningen gelopen afgelopen weekend. In Lebbeke was er de indrukwekkende race van Bente. Zij liep de 1000m in een sterke tijd van 3’10”53 waarmee ze maar liefst 7 seconden afpitste van haar besttijd. En dat met kwartier opwarming (organisatie besloot om zich niet aan uurrooster te houden), een temperatuur van 30 graden en stevige wind. Dat belooft. Ook liepen Nette Van Der Plas, Nore Van Neyghem en Stien Van Geet een persoonlijk record en wierp Johan Martin een record met de hockeybal. 

 

Staf mooi 3e en Bente overtuigt naar winst op de 1000m.

 

Benjamins dames

Hellinckx Ninon: ver 2m94, 60m in 10”92 en 600m in 2’12”53

Van Der Plas Nette: ver 2m 60 en 600m in 2’29”00

Van Neyghem Nore: ver: 2m59 en 600m in 2’30”37 

 

Benjamins heren

Martin Johan: kogel 7m, 60m in 10”92 en 600m in 2’20”36

 

Pupillen dames

Van Geet Stien: hockey 16m20 en 1000m in 3’46”51

Eliano Marthe: 1000m in 3’55”37

 

Pupillen heren

Martin Viktor: ver 3m24 en 60m in 9”43

 

Miniemen dames

Pynaert Bente: 1000m in 3’17”79 

Taelemans Tine: 1000m in 3’26”16

 

Miniemen heren

Martin Rafael: kogel : 5m31

Van Geet Staf: 1000m in 3’16”93

Vereman Kjell: 1000m in 3’22”98

Vlaams Kampioenschap alle categorieën te Heusden-Zolder

Philip stelt zijn eigen clubrecord van vorig jaar nog een beetje scherper.

 

5000m 

11/12: Van Lierde Philip in 15'44"06

Jeugdmeeting te Deinze

Miniemen dames

5/14 Taelemans Tine: 1000m in 3’30”99

Gijzegem Loopt

3,5 km

1/725: Van Lierde Philip in 11'07"

 

10,5 km

102/292: Merckx Danny in 49'30"

265/292: Broodtaerts Lore in 1u05'29"

Vlaamse kampioenschappen Middelbaar Onderwijs te Aalst

Door hun knappe prestaties op de provinciale kampioenschappen (4 medailles) konden de vier atleten van AC Opwijk deelnemen aan de Vlaamse kampioenschappen. Zij vertegenwoordigden het VKO van Opwijk.

 

Bij de miniemen dames zorgde Bieseman Stien op de 800m met een tijd van 2’25”63 voor brons en op de 1500m liep Pynaert Bente in een schitterende race naar goud in een tijd van 5’16”82.

 

Bij de miniemen heren eindigde Van Geet Staf op de 1500m in een tijd van 5’10”75 knap tiende en bij de kadetten dames zorgde Eliano Hanne op de 100m spurt met een tijd van 13”73 voor een mooie vijfde plaats.

Vaalsbergtrail te Vaals

50 km

58/70: Messa Dany in 6u26'54"

20 km door Brussel

20 km

554/30054: Ringoot Roel in 1u21'51"

2667/30054: Goossens Kris in 1u32'32"

4667/30054: Bogemans Nico in 1u37'37"

10915/30054: Blume Saskia in 1u49'29"

14995/30054: Ringoot Carmen in 1u55'59"

20668/30054: Sterck Ilse in 2u06'42"

21232/30054: De Bondt Hilde in 2u08'02"

Pistemeeting te Lanaken

Bij de miniemen dames liep Taelemans Tine een 1000m in 3’28”96 en eindigde daarmee knap 4e op 16 deelnemers (1e van haar geboortejaar 2007)

Kiwi Run te Oostende

10,5 km

77/104: Helskens William in 46'35"

City Trail te Zele

Danny Merckx liep 42'30" over deze 7 km lange loop door de gebouwen van Zele, er was geen officiële tijdsopname.

Jeugdmeerkampen te Ninove

Van Geet Staf en zus Stien trokken voor de eerste maal naar een jeugdmeerkamp om eens kennis te maken met verschillende disciplines van de atletieksport.

 

Bij de pupillen dames eindigde Stien knap 21e op 38 deelnemers en bij de miniemen heren legde Staf beslag op de 15e plaats op 23 atleten. 

 

Staf haalde op de vijfkamp in het verspringen 3m53, kogel 6m03, 80m in 11”93, speer 14m29 en 1000m in 3’19”98.

 

De resultaten van Stien op de vierkamp waren verspringen 3m35, 60m in 10”00, kogel 4m28 en 1000m in 3’50”09.

Plantentuinjogging te Meise

7,2 km dames

203/265: Prins Lindsy in 59'47"

204/265: Maetens Rita in 59'48"

 

13,6 km dames

20/156: Blume Saskia in 1u14'53"

61/156: Ringoot Carmen in 1u21'23"

62/156: Dierickx Evy in 1u21'26"

Great Breweries Marathon te Puurs

25 km

36/1616: Cleymans Tom in 1u48'04"

378/1616: Vandeputte Jan in 2u09'13"

 

Marathon

313/568: Merckx Danny in 3u57'21"

441/568: Messa Dany in 4u21'38"

539/568: De Bondt Hilde in 4u57'26"

Dwars Door Brugge

15 km

1719/2439: Buyle Sofie in 1u27'35"

Hermesloop te Oostende

9,5 km

80/112: Helskens William in 45'27" 

PK Vlaams-Brabant Middelbaar Onderwijs te Kessel-Lo

Kadetten meisjes

Eliano Hanne: 100m in 13”97 (GOUD)

 

Miniemen dames

Bieseman Stien: 800m in 2’33”86 (GOUD)

Lepoivre Nina: 800m in 2’57”27 (7e plaats)

Pynaert Bente: 1500m in 5’26”47 (BRONS)

 

Miniemen jongens

Van Geet Staf: 1500m in 5’06”12 (GOUD)

 

Stien, Bente en Nina behaalden nog BRONS op de 4x 100m met een tijd van 58”46

Memorial Philippe Roelandt te Aalst

De eerste pistemeeting stond op het programma.

 

De jeugdatleten van AC Opwijk waren sterk vertegenwoordigd op de Memorial Philippe Roelandt te Aalst.

 

Zij zorgden voor zeer mooie resultaten.

 

Klik hier voor de foto's.

 

 

 

 

 

Benjamins heren

         

Martin Johan

60m in 10”34

600m in 2’10”81

hockeywerpen: 22m59

                                                     

Braeckmans Matiz

600m in 2’30”51

 

Benjamins dames

 

Hellinckx Ninon

60m in 11”06

600m in 2’18”79

verspringen: 2m69

                                                     

Van Der Plas Nette

600m in 2’29”02

verspringen: 2m68

                                                     

Van Neyghem Nore

600m in 2’30”92

verspringen: 2m78

 

Pupillen heren              

 

Martin Viktor

60m in 10”07

1000m in 3’55”64

hockeywerpen: 18m39

 

Pupillen dames

 

Timmerman Zita

60m in 10”61

hockeywerpen: 21m83

                                                     

Van Geet Stien

60m in 9”83

1000m in 3’48”89

                                                     

Eliano Marthe

1000m in 3’38”58

 

Miniemen heren

 

Van Geet Staf

80m in 11”98

1000m in 3’15”95

                                                     

Vereman Kjell

1000m in 3’18”73

 

Miniemen dames

 

Pynaert Bente

1000m in 3’17”25

Ten Miles & Marathon te Antwerpen

Ten Miles (16,2 km)

4185/22504 Vandeputte Jan 1u19'36"

7056/22504 Blume Saskia 1u25'27"

13898/22504 Nachtergaele Valerie 1u36'46"

14284/22504 De Bondt Hilde 1u37'27"

14369/22504 Peeters Tom 1u37'35"

15492/22504 Buyle Sofie 1u39'33"

15526/22504 Sterck Ilse 1u39'37"

19723/22504 Verhaevert Bart 1u49'13"

19724/22504 Verhasselt Sarah 1u49'13"

 

Marathon (42,2 km)

451/2681 Van Roy Steven 3u24'06"

487/2681 Cleymans Tom 3u25'38"

887/2681 Goossens Kris 3u38'55"

1936/2681 Verhaevert Bart 4u12'42"

Trail du Grand Ballon in de Vogezen (Frankrijk)

32 km

243/315: Messa Dany in 4u33'29"

Jeugdmeeting te Lebbeke

Kadetten dames

100m

6/8 Hanne Eliano 13"80

300m

9/13 Hanne Eliano 49"13

 

Kadetten heren

300m

5/8 Arno Aelbrecht 47"01

 

Voor Arno was het zijn allereerste wedstrijd!