Kalender


Download
Kalender Pistewedstrijden AC Opwijk 2019
Indien er nog vragen zijn over de kalender of je nog verdere inlichtingen wilt, dan mag je altijd Machteld contacteren (contactinfo te vinden onder Clubinfo - Trainers).
p1.pdf
Adobe Acrobat document 388.6 KB

Als lid van AC Opwijk kan u deelnemen aan verschillende wedstrijden.

De joggings zijn toegankelijk voor iedereen (ook de jeugd).

Voor deelname aan de veldlopen, pistemeetings en indoorwedstrijden is een VAL-nummer vereist. AC Opwijk voorziet automatisch elke jeugdige atleet van een lidmaatschap van de Vlaamse Atletiek Liga, zodat zij zeker aan alle wedstrijden kunnen deelnemen.


Pistemeetings

Datum Meeting Begin Vertrek a/d piste
01/05/2019 Aalst 14u00 12u30 
30/05/2019 Lebbeke 14u00 Op tijd
02/06/2019 Humbeek 14u00 12u15
22/06/2019 Oordegem 14u00 12u15
29/06/2019 PK Tienen Zie uurrooster Ten laatste 1u op voorhand aanwezig

Veldlopen

Datum Veldloop Eerste Start  Vertrek a/d piste 
04/11/2018  Opwijk 12u10 Op tijd
18/11/2018 Kortenberg  12u00 10u00
24/11/2018 Vilvoorde 12u00 10u15
02/12/2018 Wespelaar 11u50 9u45
16/12/2018 Berlare 10u50 9u15
23/12/2018 Gooik 11u40 10u00
06/01/2019 Grimbergen  12u00 10u30
27/01/2019 PK Vilvoorde 11u15 9u30
03/02/2019 Hamme 12u15  10u30
17/02/2019 Lebbeke

11u50 

Op tijd

24/02/2019 BK Brussel

10u40

8u30

03/03/2019 BK Masters Tessenderlo     

Joggings 2019

 

Datum Evenement Adres Afstanden Begin Info
20/01/2019 Dirk Martens Corrida Aalst

snoepjesrun

kinderloop

3km

6km

12km

13u30

14u00

15u00

15u30

16u15

info
17/03/2019 Antwerp Urban Trail Antwerpen

7km

12km

9u00 info
17/03/2019 SMS-jogging Meise

kinderloop

4km

7,5km

15km

14u00

14u30

14u30

14u30

info
23/03/2019 Star2Run Londerzeel

5km

19u30

info
24/03/2019 Dwars door Dendermonde Dendermonde

1km

2,5km

5km

10km

13u30

13u45

14u00

15u00

info
31/03/2019 Gent Urban Trail Gent

5km

10km

9u00

info
24/03/2019 Solidpharma Run Essene

snoepjesrun

kidsrun

4km

7km

14km

21km

14u00

14u10

14u30

14u30

14u40

14u40

info
31/03/2019 Pegasusloop Steenhuffel

250m

500m

1km

3,5km

7km

10,5km

14u00

14u10

14u20

14u45

15u15

15u15

info
22/04/2019 Natuurloop Londerzeel

kinderloop

snoepjesrun

4km

8km

12km

13u30

14u30

14u00

14u45

15u45

info
06/04/2019 Abdijloop Affligem

snoepjesloop

kinderloop

3km

6km

9km

14u

14u15

14u30

15u15

16u

info
28/04/2019 Den Bos Rond Lombeek

kidsrun

jeugdloop

5,7km

11,2km

16,7km

9u30

9u40

10u00

10u00

info
20/04/2019 Avaloop Opstal

6km

12km

21km

14u30

14u30

14u30

info 
26/04/2019 City Light Run Aalst

6km

21u00

info
27/04/2019 Hyacintenjogging Halle

kidsrun

7,5km

14km

21km

14u00

14u30 

info
28/04/2019 Antwerp 10 Miles Antwerpen

1,4km

5km

10 miles

Marathon

11u00

12u00

14u30

9u00

info
05/05/2019 Vlaamse Ardennen Loop Oudenaarde

6km

10km

15km

26km

10u20

11u30

10u00

10u40

info
05/05/2019 Dwars Door Ninove Ninove

snoepjesloop

kinderloop

5km

10km

15km

14u45

15u00

15u30

15u30

15u30

info
12/05/2019 Great Breweries Marathon Puurs

25km

Marathon

11u15

9u15

info
24/05/2019 Gijzegem Loopt Gijzegem

snoepjesloop

kinderloop

3,5km

7km

10,5km

17u45

18u00

19u00

19u30

20u15

info
12/05/2019 Plantentuinjogging Meise

7,2km

13,6km

13u00

14u30

info
18/05/2019 IKSO Run Denderleeuw

3,5km

7km

10,5km

10u30

info
09/05/2019 20 km door Brussel Brussel

20km

10u00

info
30/05/2019 Denderloop Liedekerke

snoepjesloop

kids

5km

10km

15km

9u30

9u45

10u00

10u00

10u00

info
01/06/2019 Jogging 't Hol op Wambeek

kids

6km

12km

13u30

14u45

14u30

info
02/06/2019 Briel Run Buggenhout

kids

5km

10km

14u00

 
09/06/2019 Streekbierenloop Opstal

max. 16 km

16u00

 
09/06/2019 Urban Run Asse

5km

17u00

 
02/06/2019 Faluintjes Jogging Moorsel

snoepjesrun

kids

5km

11,5km

13u30

14u00

15u00

15u00

info
21/06/2019 Jogging Relegem Relegem

kidsrun

5km

10km

15km

18u30

19u30

19u30

19u30

info
08/06/2019 Affligemloop Affligem

600m

1,1km

5,3km

10,6km

15,9km 

14u00

14u20

15u00

15u05

15u10

info
23/06/2019 Kriebeljogging Lebbeke

snoepjesrun

kidsrun

5km

10km

14u00

14u15

14u30

14u30

info
22/06/2019 Achilles Natuurloop Opwijk

Snoepjesrun

6km

10km

16km

10u00

11u00

11u00

11u00

info
29/06/2019 Ambi Run Klein-Sinaai

kidsrun

5km

10km

18u30

19u00

19u00

info
01/07/2018 Grote Prijs Bryan Roosenboom Zele

kabouterloop

kidsrun

2,5km

5km

10km

13u30

13u45

14u30

14u30

15u00

info
06/07/2019 Guldensporenjogging Opwijk

snoepjesloop

kinderloop

4km

8km

12km

14u00

14u30

15u00

15u00

15u00

info
05/08/2018 Tovenaarsloop Iddergem

snoepjesrun

kidsrun

2,5km

5km

10km

14u00

14u10

14u30

15u15

15u15

info
13/07/2019 Droeshout Stadrun Opwijk

kidsrun

5km

10km

16km

21km

15u00

 

 

16u30

 

info 
21/07/2019 Dender & Schelde Jogging Grembergen

snoeprun

kidsrun

jeugdloop

4km

8,3km

16,6km

14u30

14u35

14u40

15u00

15u00

15u00

info
21/07/2019 Jogging Kobbegem Kobbegem

kidsrun

5km

10km

15km

14u00

15u00

15u00

15u00

info
26/07/2019 SNA-jogging Welle

kidsrun

3,5km

7km

10,5km

19u00

19u30

19u30

19u30

info
27/07/2019 Dulle Dorpsdagen Heikant     info
28/07/2019 Heideloop Londerzeel

kidsrun

4km

8km

12km

13u45

14u20

14u30

14u30

info
02/08/2019 Stratenloop Erondegem

kidsrun

5km

10km

15km

19u30

20u00

20u00

20u00

info
09/08/2019 Grote Stratenloop Denderleeuw

Kidsrun

2,5km

5km

10km

18u45

19u00

19u00

19u45

info
16/08/2019 Corrida Merchtem

kinderloop

Jeugdloop

3km

6km

12km

18u00

18u10

18u30

18u30

19u30

info
18/08/2018 Smouterie-jogging Overmere

kinderloop

3km

6km

12km

14u30

15u00

15u30

15u30

info
24/08/2019 Cava-jogging Huivelde Zele

3km

6km

9km

12km

14u30

info
19/08/2018 Stratenloop Wemmel

kidsrun

3,5km

7km

10,5km

14u30

15u15

15u15

15u15

info 
23/08/2019 Cava-jogging Vlaschaard Zele

Kidsrun

2,2km

4,4km

6,6km

8,8km

11km

19u30

19u45

19u45

19u45

19u45

19u45

info
25/08/2019 Klein Willebroek Loopt Willebroek

kidsrun

3,5km

8km

16km

9u00

10u00

11u00

11u00

info
07/09/2019 Dijkfeesten Jogging Zele  

15u00

 
01/09/2018 Chicken Run Meldert

Snoepjesrun

Kidsrun

5km

10km

13u30

14u00

15u30

15u30

info
08/09/2019 Molenloop Malderen

kinderloop

3km

6km

9km

12km

15km

14u15

16u00

16u00

16u00

16u00

16u00

info
14/09/2019 Appel Run Appels

kidsrun

5 km

10 km

15 km

14u00

14u45

15u30

15u30

info
21/09/2019 Jogging Mollem Mollem

kidsrun

5km

10km

15km

14u00

15u00

15u00

15u00

info
23/09/2018 Natuurwandeling en-jogging Sint-Gillis-Dendermonde

5,5km

9km

12,5km

20 km

vrije start 10u00 - 15u00

info
29/09/2019 Bosmarathon Buggenhout

kidsrun

11,7km

21km

42km

42km estafette

9u30

10u00

10u30

10u30

10u30

info
29/09/2019 Groenloop  Aalst

kidsrun

3km

6km

12km

15u00

15u30

15u30

15u30

info
30/09/2018 Jogging Hamme Hamme

kidsrun

5,5km

11km

21km

14u30

15u00

15u45

15u00

info
06/10/2019 Brussels Marathon Brussel

5km

21km

42km

9u30

10u30

9u00

info
12/10/2019 One World Run Boom

kidsrun

jeugdloop

3km

6km

12km

14u00

14u15

14u30

15u10

15u10

info
19/10/2019 Adecco Brussels Ekiden Brussel 42km 13u00 info 
21/10/2018 3 Provinciën natuurloop Londerzeel

Kidsrun

5km

10km

21km

9u45

10u00

11u00

11u00

info
27/10/2019 Marathon van Gent Gent

kidsrun

5km

10km

21km

42km

14u30

14u45

15u10

10u30

10u00

info
01/11/2019 Donkmeerloop Berlare

6km

12km

21km

13u00

13u00

14u30

info
09/11/2019 City Nightrun  Dendermonde

7 km

20u00

info
23/11/2018 Fluo Night Run Aalst

kidsrun

6 km

20u00

20u30

info
17/11/2019 Vredesloop Aalst

snoepjesloop

kidsrun

5km

10km

15km

13u45

14u00

15u00

15u00

15u00

info
16/12/2018 Kerstloop Zele

kidsrun

2,5 km

5 km

10 km

13u30

14u30

14u30

15u00

info
22/12/2018 Christmas Run Lebbeke

kidsrun

2,5 km

5 km

10 km

14u00

14u45

15u30

16u15

info