Kalender


Download
Kalender Veldloop AC Opwijk 2017-2018
Indien er nog vragen zijn over de kalender of je nog verdere inlichtingen wilt, dan mag je altijd Machteld contacteren (contactinfo te vinden onder Clubinfo - Trainers).
Veldloopkalender 2017-2018.pdf
Adobe Acrobat document 173.4 KB

Als lid van AC Opwijk kan u deelnemen aan verschillende wedstrijden.

De joggings zijn toegankelijk voor iedereen (ook de jeugd).

Voor deelname aan de veldlopen, pistemeetings en indoorwedstrijden is een VAL-nummer vereist. AC Opwijk voorziet automatisch elke jeugdige atleet van een lidmaatschap van de Vlaamse Atletiek Liga, zodat zij zeker aan alle wedstrijden kunnen deelnemen.


Pistemeetings

Datum Meeting Uur Piste
01/05/2017 Aalst 14u00  
21/05/2017 Gentbrugge 13u30 12u30
28/05/2017 Beveren 13u30 11u30
04/06/2017 Lebbeke

14u00

OP TIJD

17/06/2017 Lokeren 13u30 11u45
24/06/2017 PK Dilbeek  12u00  volgens uurrooster

Veldlopen

Datum Veldloop Organisatie  Vertrek piste  Info
05/11/2017  Opwijk AC Opwijk Op tijd info
11/11/2017 Mechelen RAM vrije verplaatsing info
19/11/2017 Kortenberg  AC Kortenberg 10u00 info 
25/11/2017 Vilvoorde Sparta Vilvoorde 10u15 info
03/12/2017 Wespelaar ROBA 9u45 info
07/01/2018 Grimbergen AC Grimbergen 10u30 info
21/01/2018 Bornem Sparta Bornem 10u15 info 
28/01/2018 Vilvoorde Vilvoorde VAC 10u30 info
04/02/2018 PK Lennik   10u30 info 
18/02/2018 Lebbeke

AC Lebbeke 

Op tijd

info
25/02/2018 BK Brussel

VAL

8u50

 

Joggings 2017

Datum Evenement Adres Afstanden Begin Info
15/01/2017 Dirk Martens Corrida Aalst

snoepjesrun

kinderloop

3km

6km

12km

13u30

14u00

15u00

15u30

16u15

info
12/03/2017 Antwerp Urban Trail Antwerpen 10km 9u00 info
19/03/2017 Dwars door Dendermonde Dendermonde

1km

2,5km

5km

10km

13u30

13u45

14u00

15u00

info
26/03/2017 Solidpharma Run Essene

snoepjesrun

kidsrun

7km

14km

21km

14u00

14u10

14u30

14u30

14u30

info
26/03/2017 Pegasusloop Londerzeel

250m

500m

1km

5km

10km

14u15

14u25

14u35

15u00

15u30

info
08/04/2017 Abdijloop Affligem

snoepjesloop

kinderloop

3km

6km

9km

14u

14u15

14u30

15u15

16u

info
09/04/2017 Den Bos Rond Lombeek

kidsrun

jeugdloop

5,7km

11,2km

16,7km

9u30

9u45

10u00

10u00

info
09/04/2017 10 km van Brussel Brussel

5km

10km

14u30

15u00

info
15/04/2017 Avaloop Opstal

3km

12km

21km

14u

14u

14u

info 
15/04/2017 KOTK-Looptocht Opwijk

5km

7km

8km

13km

15km

13u

info
17/04/2017 Natuurloop Londerzeel

kinderloop

snoepjesrun

4km

8km

12km

13u30

14u30

14u00

14u45

15u45

info
21/04/2017 City Light Run Aalst

6km

21u00

info
22/04/2017 Hyacintenjogging Halle

kidsrun

7,5km

14km

 

21km

14u00

 

14u30

 

 

info
23/04/2017 Antwerp 10 Miles Antwerpen

1,4km

5km

10 miles

Marathon

11u00

12u00

14u30

9u00

info
29/04/2017 De Bloesem Loopt Kerksken

snoepjesrun

kinderloop

3km

6km

12km

10u30

11u30

13u30

14u30

 

info
07/05/2017 Vlaamse Ardennen Loop Oudenaarde

6km

10km

15km

26km

10u20

11u00

10u00

10u40

info
12/05/2017 Gijzegem Loopt Gijzegem

snoepjesloop

kinderloop

3,5km

7km

10,5km

17u45

18u00

19u00

19u30

20u15

info
14/05/2017 Plantentuinjogging Meise

7,2km

13,6km

13u00

14u30

info
20/05/2017 City Trail Run Zele

6km

10km

18u00

info
21/05/2017 Cava-jogging Heikant Zele

kinderloop

2,2km

4,4km

6,6km

8,8km

11km

14u00

15u00

 

 

 

 

info
25/05/2017 Denderloop Liedekerke

snoepjesloop

kids

5km

10km

15km

9u30

9u45

10u00

10u00

10u00

info
28/05/2017 20 km door Brussel Brussel

20km

10u00

info
28/05/2017 Vredesboomjogging Lebbeke

3,5km

7km

11km

14u30

info 
04/06/2017 Faluintjes Jogging Moorsel

snoepjesrun

kids

5km

10km

13u30

14u00

15u00

15u00

info
04/06/2017 Streekbierenloop Opstal

max. 16km

17u00

info
10/06/2017 Jogging 't Hol op Wambeek

kids

6,2km

12km

14u00

14u45

15u30

info
16/06/2017 Jogging Relegem Relegem

kidsrun

5km

10km

15km

18u30

19u30

19u30

19u30

info
17/06/2017 Affligemloop Affligem

600m

1,1km

5,3km

10,6km

15,9km 

14u00

14u20

15u00

15u05

15u10

info
18/06/2017 Great Breweries Marathon Puurs

25km

Marathon

11u15

9u15

info

18/06/2016

Leeuwerikloop Sint-Pieters-Leeuw

kinder

6km

12km

10u00

10u30

10u30

info
18/06/2017 Kriebeljogging Lebbeke

snoepjesrun

kidsrun

5km

10km

14u00

14u15

14u30

14u30

info
24/06/2017 Achilles Natuurloop Opwijk

Snoepjesrun

5km

10km

16km

14u00

15u00

15u00

15u00

info
08/07/2017 Guldensporenjogging Opwijk

snoepjesloop

kinderloop

5km

10km

14u00

14u30

15u00

15u00

info
09/07/2017 Tovenaarsloop Iddergem

snoepjesrun

kidsrun

2,5km

5km

10km

14u00

14u10

14u30

15u15

15u15

info
15/07/2017 Droeshout Stadrun Opwijk

kidsrun

5km

10km

16 km

16u00

17u00

17u00

17u00

info 
15/07/2017 Veldkantjogging Grimbergen

kidsrun

4,3km

8,4km

12,5km

16u00

16u45

 

 

info
21/07/2017 Dender & Schelde Jogging Grembergen

snoeprun

kidsrun

jeugdloop

4km

8,3km

16,6km

14u30

14u35

14u40

15u00

15u30

15u30

info
23/07/2017 Jogging Kobbegem Kobbegem

kidsrun

5km

10km

15km

14u00

15u00

15u00

15u00

info
28/07/2017 SNA-jogging Welle

kidsrun

3,5km

7km

10,5km

19u00

19u30

19u30

19u30

info
29/07/2017 Cava-jogging Dulle Dorpsdagen Zele

kidsrun

2,8km

5,6km

8,4km

11,5km

13u00

15u00

 

 

 

info
30/07/2017 Heideloop Londerzeel

kidsrun

4km

8km

12km

13u45

14u20

14u30

14u30

info
04/08/2017 Stratenloop Erondegem

kidsrun

5km

10km

15km

19u30

20u00

20u00

20u00

info
11/08/2017 Grote Stratenloop Denderleeuw

Kidsrun

2,5km

5km

10km

18u45

19u00

19u00

19u45

info
14/08/2017 Kapellekensjogging Grembergen

Snoeprun

Kinderloop

Jeugdloop

3km

6km

9km

12km

18u00

18u10

18u30

19u00

 

 

 

 
18/08/2017 Corrida Merchtem

kinderloop

Jeugdloop

3km

6km

12km

18u00

18u10

18u30

18u30

19u30

info
19/08/2017 Smouterie-jogging Overmere

kinderloop

3km

6km

12km

14u30

15u00

15u30

15u30

info
19/08/2017 Cava-jogging Huivelde Zele

3km

6km

9km

12km

14u30

info
20/08/2017 Stratenloop Wemmel

kidsrun

3,5km

7km

10,5km

14u30

15u15

15u15

15u15

info 
25/08/2017 Cava-jogging Vlaschaard Zele

Kidsrun

5km

10km

19u30

19u45

19u45

info
27/08/2017 Klein Willebroek Loopt Willebroek

kidsrun

3,5km

8km

16km

10u00

10u25

11u15

11u15

info
02/09/2017 Chicken Run Meldert

Snoepjesrun

Kidsrun

5km

10km

13u30

14u00

15u30

15u30

info
03/09/2017 Muurchallenge Geraardsbergen

snoepjesrun

3km

6km

10km

14u00

15u00

15u00

16u00

info
09/09/2017 Klei-Snoase Ambi Run Klein Sinaai

kidsrun

5km

10km

18u30

19u00

19u00

info
10/09/2017 Molenloop Malderen

kinderloop

3km

6km

9km

12km

15km

14u15

16u00

16u00

16u00

16u00

16u00

info
16/09/2017 Havenrun Antwerpen 15km 15u00 info
23/09/2017 Jogging Mollem Mollem

kidsrun

5km

10km

15km

14u00

15u00

15u00

15u00

info
20/10/2017 Energizer Night Run Antwerpen

9km

21u00

info
24/09/2017 Bosmarathon Buggenhout

kidsrun

11,7km

21km

42km

42km estafette

9u30

10u00

10u30

10u30

10u30

info
24/09/2017 Groenloop  Aalst

kidsrun

3km

6km

12km

15u00

15u30

15u30

15u30

info
24/09/2017 Jogging Hamme Hamme

kidsrun

5,5km

11km

21km

14u30

15u00

15u45

15u00

info
01/10/2017 Brussels Marathon Brussel

5km

21km

42km

9u30

10u30

9u00

info
01/10/2017 Natuurwandeling en-jogging Grembergen

5,5km

9km

12,5km

vrije start 10u00 - 15u00

info
07/10/2017 One World Run Boom

kidsrun

jeugdloop

3km

6km

12km

14u00

14u15

14u30

15u10

15u10

info
14/10/2017 Acerta Brussels Ekiden Brussel 42km  13u00 info 
22/10/2017 3 Provinciën natuurloop Londerzeel

Kidsrun

5km

10km

21km

10u15

10u30

11u15

11u15

info
28/10/2017 Marathon van Gent Gent

kidsrun

5km

10km

21km

42km

14u30

14u45

15u10

10u30

10u00

info
01/11/2017 Donkmeerloop Berlare

6km

12km

21km

13u00

13u00

14u30

info
12/11/2017 Vredesloop Aalst

snoepjesloop

kidsrun

5km

10km

15km

13u45

14u00

15u00

15u00

15u00

info